Tema: 6max 0.2/0.4 Suited conector dali je ispravan play?

http://i49.tinypic.com/308ct42.jpg posto je sa william hilla a nemam da mi se savea local evo ovako.
Ukratko nakon flopa moj raise njegov reraise pa moj re raise njegov allin i moj call ako se ne snadjete...
Dali je ovo bio fold preflop obzirom na poziciju?

nick u handu z1g1c4

Zadnji popravljao g0suboy (15-07-2012 20:36:20)

00

Re: 6max 0.2/0.4 Suited conector dali je ispravan play?

ne kužim jesi li ti 89ss ili 76ss , koji god da jesi wp

00

Re: 6max 0.2/0.4 Suited conector dali je ispravan play?

.

Zadnji popravljao ivica5261 (15-07-2012 20:34:24)

00

Re: 6max 0.2/0.4 Suited conector dali je ispravan play?

ivica5261 napisao:

.


z1g1c4

00

Re: 6max 0.2/0.4 Suited conector dali je ispravan play?

Jos jedno pitanje , koliko se isplati igrati na william hill pokeru? Nisam razumio njihov VIP, ako skupim 500 bodova postajem VIP lvl2 i imam nekakav rakeback ili sto? uplatio bi pozamasnu svotu i igrao 6-8 stolova 0.2/0.4.... jedno 100$ plus bi dobio bonus za pocistit...

Uglavnom zanima me dali se dobiva rakeback nakon sto si VIP lvl2.

00

Re: 6max 0.2/0.4 Suited conector dali je ispravan play?

mjenjaš VIP bodove za lovu, pa te ispane kao RB

00

Re: 6max 0.2/0.4 Suited conector dali je ispravan play?

Ma jebem ti poker i sve u picku materinu , pa za ne povjerovat po tko zna koji put si uplatim jebene novce da igram i NEEEEE!!!!

Upalim 6 tabli i cekam 0.2/0.4 6max, ja bb (4$)karte 1010 i sb (0.70$) , sb prati 0.2 ja napravim bet na 0.16 on gurne all in ja callam on pokaze J10 i NARAVNO DA POGODI J.... dobro reko ajde nek mu je... Druga tabla ja sb (4.94$) i bb oko 7$, nisam dugo na tabli jednom sam dobio AQ ista tavka situacija bet je bio 0.12, bb je pokusao stealat i napravio raise ja re raise on je foldo... Nakon 2 kruga dosla je ista situacija samo sto sam imao JJ , ja napravim min raise 0.8 on re raisa 0.44 ja reraise na to oko 1$ on all in-a ja callam i pokaze K4 i NARAVNO DA POGODI K odmah na flopu naravnoooo..... jesam ja glup? sam najveca njubina? jesam kreten kojem treba izbit novce? ili koji kurac?

Pa nije da igram svaki drugi hand i da mi se tako to desi...... cisto sranje.... cemu to prepisat downswingu? pa cjeli zivot mi je downswing.... sto ce mi opet neki pametnjakovic reci da procitam literaturu i da pogledam video koji pa jebem ti ja i literaturu i HEM i coaching kada je SRECA na tudjoj strani!!!!!!!

00

Re: 6max 0.2/0.4 Suited conector dali je ispravan play?

g0suboy napisao:

Ma jebem ti poker i sve u picku materinu , pa za ne povjerovat po tko zna koji put si uplatim jebene novce da igram i NEEEEE!!!!

Upalim 6 tabli i cekam 0.2/0.4 6max, ja bb (4$)karte 1010 i sb (0.70$) , sb prati 0.2 ja napravim bet na 0.16 on gurne all in ja callam on pokaze J10 i NARAVNO DA POGODI J.... dobro reko ajde nek mu je... Druga tabla ja sb (4.94$) i bb oko 7$, nisam dugo na tabli jednom sam dobio AQ ista tavka situacija bet je bio 0.12, bb je pokusao stealat i napravio raise ja re raise on je foldo... Nakon 2 kruga dosla je ista situacija samo sto sam imao JJ , ja napravim min raise 0.8 on re raisa 0.44 ja reraise na to oko 1$ on all in-a ja callam i pokaze K4 i NARAVNO DA POGODI K odmah na flopu naravnoooo..... jesam ja glup? sam najveca njubina? jesam kreten kojem treba izbit novce? ili koji kurac?

Pa nije da igram svaki drugi hand i da mi se tako to desi...... cisto sranje.... cemu to prepisat downswingu? pa cjeli zivot mi je downswing.... sto ce mi opet neki pametnjakovic reci da procitam literaturu i da pogledam video koji pa jebem ti ja i literaturu i HEM i coaching kada je SRECA na tudjoj strani!!!!!!!

Nemas srece  neutral

Poker is life!
00

9

Re: 6max 0.2/0.4 Suited conector dali je ispravan play?

A sta ti mislis da downswing traje 20 handova?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: 6max 0.2/0.4 Suited conector dali je ispravan play?

20 hendova nego koliko? sta bi morao igrati 5 dana gubiti svaki hand gdje sam u velikoj matematickoj prednosti da bi se to nesto izravnalo???
danas 6 puta pocket AA , 4 puta sam isao do showdowna sa agro igrom i ozgubio, 2 puta sam pobjedio da nisam vidio flop... i to jos na william hillu cak bije pokerstars... tt

00

Re: 6max 0.2/0.4 Suited conector dali je ispravan play?

g0suboy napisao:

Jos jedno pitanje , koliko se isplati igrati na william hill pokeru? Nisam razumio njihov VIP, ako skupim 500 bodova postajem VIP lvl2 i imam nekakav rakeback ili sto? uplatio bi pozamasnu svotu i igrao 6-8 stolova 0.2/0.4.... jedno 100$ plus bi dobio bonus za pocistit...

Uglavnom zanima me dali se dobiva rakeback nakon sto si VIP lvl2.

Koje su to pozamašne svote koje uplaćuješ da bi igrao 0,2/0,4?

00

Re: 6max 0.2/0.4 Suited conector dali je ispravan play?

koliko vidim vise sanse imam na prevarantskom ruletu nego na online pokeru

00

13

Re: 6max 0.2/0.4 Suited conector dali je ispravan play?

LOL

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
10

14

Re: 6max 0.2/0.4 Suited conector dali je ispravan play?

batali onda poker mozda nije za tebe, pare potrosi na kurve i alkohol, cokolade, pljeskavice... na sve zivo sto ce ti priciniti zadovoljstvo i bole te oko za poker

Now if you'll excuse me, I have a beam of light to catch!
00