Tema: Pokušaj prebacivanja postova...

najveca riba na svijetu je moj brat ribaaaaaaaa. porlsije toga culjak. taj vodi ljubav i sa protitukama koje su mi  zalile tipkovnicu jebo im ja svodnike

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
10

Re: Pokušaj prebacivanja postova...

španjolci , talijani i grci  , al glupo je generalizirat ribu po nacinalnosti , ali kod ovih nacija je primjetan određen stupanj retardacije

00

Re: Pokušaj prebacivanja postova...

Rusi, Spanjolci.

Al prvo RUSI!!!

00

4

Re: Pokušaj prebacivanja postova...

slazem se s ivicom. btw. zar spanjolaca nema vise?

00

Re: Pokušaj prebacivanja postova...

Hrvati pa Zambijci

01

Re: Pokušaj prebacivanja postova...

P.S. - mislio sam da se može stavit da bude 2 ili više glasova (stavio sam 2 ali dalo mi je da sam o jednom glasam (jbg. ili nisam napravio šta treba ili nemože))....admin ako se može promjenit molio bi da ima mogućnost da budu dva glasa, hvala !

Ne može se staviti da postoji više opcija za glasovanje... To što si ti stavio prekida glasovanje nakon 2 glasa...

00

7

Re: Pokušaj prebacivanja postova...

Talijani su prvaci svijeta u kretenizmu.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

8

Re: Pokušaj prebacivanja postova...

Talijani na pokerstars.it su prilično dobri (usporedivi su ustvari s .com), ima jako puno regova, pogotovo na ne-holdem HU SNG-ovima... Puno profitabilnije mi je bilo igrat na .com sajtovima (dobrim dijelom i zbog manjeg rakea te mogućnosti rakebacka)... Morat ću provjerit ove ostale .it sajtove, al izgleda da nijedan ne nudi ništa osim NLHE i možda nešto PLO...

00

Re: Pokušaj prebacivanja postova...

Čehinje!

20

Re: Pokušaj prebacivanja postova...

kad god naletim na retardiranu agresivnu ribu skrollam preko imena = Russia

00

11

Re: Pokušaj prebacivanja postova...

epic kako nema hrvata, a def smo najgora nacija

00

Re: Pokušaj prebacivanja postova...

Rusi ne foldaju, al opet su za nijansu pametniji od spanjolaca tongue, iako rusa se najlakse primjeti kad su najbrojniji na ps-u.

Zadnji popravljao 11331133 (17-07-2012 12:43:15)

00

Re: Pokušaj prebacivanja postova...

rusi prokelta ogavna shortstack gamad
koji kurac nisu njima napravili pokerstars.ru i vratit talijane, francuze i spanjolce

Zadnji popravljao Andre_787 (17-07-2012 12:48:25)

10

14

Re: Pokušaj prebacivanja postova...

meni definitivno grci

00