Tema: Hem2 Nikad prije radi s tim..

Pozdrav evo napokon da si instaliram hem2 i neznam sta dalje, nikako da si namjestim kako da mi se vide statsi...
Stalno mi pise "waiting for hands"... moze mala pomoc??

00

Re: Hem2 Nikad prije radi s tim..

evo nesto sam prcko , i koliko sam shvatio nesto se vrti oko hand importinga... nesto sam imoporto neki session pred 3 dana sto sam igrao ali i dalje nemam te statse... igram na william hillu.

00

Re: Hem2 Nikad prije radi s tim..

g0suboy napisao:

evo nesto sam prcko , i koliko sam shvatio nesto se vrti oko hand importinga... nesto sam imoporto neki session pred 3 dana sto sam igrao ali i dalje nemam te statse... igram na william hillu.

Rijesio, moro sam staviti da mi save-a handove lokalno... pa ih je onda poceo ucitavat... Koje su najbolje postavke HUD-a za pocetnika?

00

4

Re: Hem2 Nikad prije radi s tim..

dok ne nakrcas dovoljno handova, default hud ti i dovoljan..

reci sto igras pa ce bit lakse dat savjet..

00

Re: Hem2 Nikad prije radi s tim..

Mauro napisao:

dok ne nakrcas dovoljno handova, default hud ti i dovoljan..

reci sto igras pa ce bit lakse dat savjet..

igram no limit 6max najvise ponekad full ring.. micro limiti

00

Re: Hem2 Nikad prije radi s tim..

ali isto tako na starsu bi peglao mtt do 10ak $ buyin... ovaj cash igram na william hillu

00

Re: Hem2 Nikad prije radi s tim..

Bok. Ja sam isto počeo prije koji da koristiti HEM2. Waiting for hands će ti biti skroz dok ne sudjeluješ prvi put u ruci, nakon toga ti tek kreću podaci.
Ja imam jedno drugo pitanje, zašto HUD za mene sadrži samo podatke od trenutne sesije? Da li se može kako postaviti da HUD prikazuje sve podatke koje ima, a ne samo od trenutne sesije? Znaći svaka sesija mi počne od broj ruku 1.

00