Tema: Dva računa iz jednog kućanstva na jednom poker programu?

Bok.

Uvijek mi je bilo u glavi da je to nemoguće napravit (registracija dvije osobe s iste adrese na istom poker softveru), no vidim na nekim forumima da su to ljudi radili na Tiltu bez ikakvih problema, i da se to radi na još nekim stranicama. Imate li vi nešto više informacija o tome? Koje poker kuće to dopuštaju, i radite li vi to na kojoj?

Thnx

00

Re: Dva računa iz jednog kućanstva na jednom poker programu?

Imam ja buraza i sebe reganog na par poker kuća i sve ok, nikad problema.

00

3

Re: Dva računa iz jednog kućanstva na jednom poker programu?

Manje igrača - guarantee fondovi znaju biti veliki, a igrača jako malo

ili

Više igrača - fond preraste početnu guarantee cifru zbog hrpe buy-ina...

trol ili  ozbiljno?  hmm

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Dva računa iz jednog kućanstva na jednom poker programu?

na kojim stranicama to...?

00

Re: Dva računa iz jednog kućanstva na jednom poker programu?

bassetbaby napisao:

na kojim stranicama to...?

Ne sjecam se bas stranica, al kolko znam na ongameu i ipokeru nisam imao problema...

00

Re: Dva računa iz jednog kućanstva na jednom poker programu?

bassetbaby napisao:

Bok.

Uvijek mi je bilo u glavi da je to nemoguće napravit (registracija dvije osobe s iste adrese na istom poker softveru), no vidim na nekim forumima da su to ljudi radili na Tiltu bez ikakvih problema, i da se to radi na još nekim stranicama. Imate li vi nešto više informacija o tome? Koje poker kuće to dopuštaju, i radite li vi to na kojoj?

Thnx


bassetbaby napisao:

Manje igrača - guarantee fondovi znaju biti veliki, a igrača jako malo

ili

Više igrača - fond preraste početnu guarantee cifru zbog hrpe buy-ina...



http://meanwhilepics.com/images/meanwhile/Meanwhile_At_Um_Wait_What.jpg

Zadnji popravljao Dr.Greenthumb (27-07-2012 13:30:05)

I'm so broke, I can't even pay attention.
40

7

Re: Dva računa iz jednog kućanstva na jednom poker programu?

kriss napisao:

trol ili  ozbiljno?  hmm

Ni ja nisam siguran da shvacam tu naketu...pogotovo kakve veze ima sa ovom temom...?

Ali i mene zanima da li mogu imati problema ako napravim acc na PS na curino ime? Mislim da me ne bi trebali zezati...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
20

8

Re: Dva računa iz jednog kućanstva na jednom poker programu?

na pokerstarsu brat i ja imamo odvojene akaunte i nismo imali problema. nikad nismo igrali nesto previse ozbiljno al tu i tamo on stavi nekih 100kn na racun pa meni posalje malo i to potrosimo. nije se nitko zalio ni prigovarao u ovu godinu i pol

00

Re: Dva računa iz jednog kućanstva na jednom poker programu?

big_smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
10

Re: Dva računa iz jednog kućanstva na jednom poker programu?

ne znam koji vrag nije jasno s anketom. neki preferiraju da igrača bude više neg guarantee iznos, i tak fond poraste i nagrade su veće. to je jako često slučaj kod mtt-ova za dolar ili dva, na najboljim poker stranicama.


s druge strane, turniri na slabijim poker stranicama znaju imat oko 1500-2000 fond, no ponekad samo dođe 100-200 igrača, al takav turnir je obično za minimum 3 dolara.

--------------------

No što se tiče ranije izjave da ipoker nema stim problema.. evo jedan primjer.

Na titanu imam odavno račun, i nisam ga nikada koristila, no dijeli se nešto pa bih htjela na sestrino ime registrirat račun pošto moraš biti novi igrač i deposit napravit. veli mi iz customer supporta da ne dopištaju dva računa iz istog kućansta, stoga ne znam kak nekome to uspjeva.

Zadnji popravljao bassetbaby (27-07-2012 21:40:30)

00

11

Re: Dva računa iz jednog kućanstva na jednom poker programu?

inace kako je, kakvo je stanje profita u zadnje vrijeme

I na kraju bude " HARAŠO"
10

Re: Dva računa iz jednog kućanstva na jednom poker programu?

igram slabo ozbiljniji poker ove godine jer je slabo krenulo pa sam se odlučila odmorit.
depositala sam par puta po 10 dolara, što ne volim radit, no skinula sam 500 kn prije jedno mjesec i pol pa nisam u minusu ove godine. nadala sam se da će mi ići kao prošle kada sam 21-22 tisuću profita skinula, no još je godina mlada. smile

imam puno posla na sportskom portalu pa i ne stignem igrat bez opterećenja.

kak je kod tebe?

00

Re: Dva računa iz jednog kućanstva na jednom poker programu?

Bile napisao:
kriss napisao:

trol ili  ozbiljno?  hmm

Ni ja nisam siguran da shvacam tu naketu...pogotovo kakve veze ima sa ovom temom...?

Ali i mene zanima da li mogu imati problema ako napravim acc na PS na curino ime? Mislim da me ne bi trebali zezati...

Evo iskopao sam odgovor kad sam ih ja to pitao

Thank you for contacting PokerStars.

There is no problem if your family or friends would like to create an account with us. PokerStars welcomes friends and family to join our poker community and play on our site. All they need to do is create an account with their real name and use an email address which belongs to them.

If your family or friends live in the same household as you, please let us know about any new accounts, so we can ensure our Security Team does not think they are duplicates of your own account. Duplicate accounts are not permitted and will be immediately closed when identified.

As such, players from the same location or household are not allowed to play at the same ring game table or Sit & Go with 45 players or less. This restriction does not apply to scheduled Multi-Table Tournaments (MTTs) or 2-player heads-up matches. In MTTs, due to the large numbers of players, friends or relatives are unlikely to be seated next to each other. In heads-up matches, since there are only two players, the only person with whom you can share your cards with, is your opponent... not a good idea.

Additionally, please note that players from the same location are able to play in the same Home Game ring games and tournaments.

00

14

Re: Dva računa iz jednog kućanstva na jednom poker programu?

Da,dozvoljavaju dok ne utvrde da to nije duplikat...a ako napravim acc naa curino ime i pocnem grindati isto kao sto sam i na mom acc-u strah me da bi to mogli okarakterizirati kao prevaru i sjebat me...ma ne zelim se zajebavati s time...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Dva računa iz jednog kućanstva na jednom poker programu?

ma da, najbolje se ne zezat s tim, osim al netko poput pokerstarsa to ne dopusti.

nisam bas u posljednje vrijeme u ovim vodama. me može netko informirat o full tiltu? u kojoj su oni fazi, i ima li ikakvih indikacija da bi se stranica  mogla jednog dana vratiti?

00

Re: Dva računa iz jednog kućanstva na jednom poker programu?

bassetbaby napisao:

ma da, najbolje se ne zezat s tim, osim al netko poput pokerstarsa to ne dopusti.

nisam bas u posljednje vrijeme u ovim vodama. me može netko informirat o full tiltu? u kojoj su oni fazi, i ima li ikakvih indikacija da bi se stranica  mogla jednog dana vratiti?


http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=8894

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Dva računa iz jednog kućanstva na jednom poker programu?

znači, cijeli fokus je na vraćanju novca igračima, no ne i ponovnom pokretanju stranice?

00

Re: Dva računa iz jednog kućanstva na jednom poker programu?

Bile napisao:

Da,dozvoljavaju dok ne utvrde da to nije duplikat...a ako napravim acc naa curino ime i pocnem grindati isto kao sto sam i na mom acc-u strah me da bi to mogli okarakterizirati kao prevaru i sjebat me...ma ne zelim se zajebavati s time...

Ja sam slozio zbog bonusa vise racuna na Starsu. Nikakvih problema, uredno uplata/isplata ide. Tako je i na PartyPokeru, tamo takodjer mozes imati vise racuna. Problem je jedino na iPokeru, tamo mozes samo na jednu osobu.

00