Tema: Pozdrav svima!

Evo da i ja napokon pozdravim sve Vas kao regularan clan, mada forum pratim vec dve -tri godine pasivno kao posmatrač. Poker igram sad već relativno i dugo, oko 5-6 godina, i kao pravi bosanac, nisam se potrudio da steknem bilo kakva predznanja, vec sam vec nakon dva dana igre za play money, otišao i uplatio 200$ na Party Poker i ucio se igrati za prave novce. Malo se brže uči, ali više košta big_smile .
Ne moram ni govoriti da me fino koštalo dok nisam samo načio pravila texasa, omahe, drawa, ali jbg, tako mi i treba kad neću nikoga da pitam i pravim se pametan lol

Sa ove vremenske distance, poslije ne znam ni ja koliko odigranih on-line turnira,on-line cash game, živih turnira (pa i sa relativno velikim uplatama na ovim prostorima i po inostranstvu, od kojih sam neke i osvajao ili bio u podjeli ) još uvijek za sebe ne mogu reći da znam, već da još uvijek učim, i ko zna do kad ću, ali jbg, obožavam ovu igru pa to ti je.

Promijenio sam stvarno veliki broj poker soba, tako da već  znam napraviti selekciju za sebe, turnire igram na velikim sajtovima, a keš uglavnom na manjim koji nude dobar rake-back i bonuse, izbjegavam problematične mreže sa majmunskim softverima i mnoštvom botova, ali i to je samo moj subjektivan sud plus neke informacije sa poker scouta i slicnih stranica.

Izvinjavam se što sam bio malo opširan, ali nadam se da ću imati prilike da i ja ponešto prokomentarišem, a da nije plakanje kako su me prodali AA protiv K9  tongue

toliko od mene i zdra`o....

80

Re: Pozdrav svima!

Dobrodosao. Pozz iz paklenog Sarajeva  big_smile

00

Re: Pozdrav svima!

Hvala druže ! Pošto si iz Sarajeva, ne znam koliko si upoznat sa ovim kvalifikacijama za odlazak na ekipno i pojedinačno Svjetsko prvenstvo u pokeru u London ove godine. Kvalifikacioni turniri počinju 1. avgusta i traju mjesec dana, da bi se izabrala reprezentacija BiH. Igraju se freeroll turniri svako veče, a na kraju ti sve plaćeno ako se plasiraš. Prošle godine nagradni fond bio 500.000 USD, a kažu da će ove godine biti puno jači, pa da ti preporučim  smile

00

Re: Pozdrav svima!

Zaboravih ti reći da se informišeš na APIBIH.com  big_smile

00

Re: Pozdrav svima!

imas li skajp da se cujemo ?

00