Tema: stake NL2

pozdrav.. trazim stake za NL2 na PokerStarsu

nick - CRObill44

Kao sto rekoh, stake za NL2 na PokerStarsu, 6 max stolovi.
Sto se tice  grafova sto sam igrao cash, imam samo ovaj jedan on mizernih 8k handova, jer sve ono sto sam prije igrao bilo je na drugom kompu... ali eto bolje ista nego nista
http://www.easilysharing.com/images/63111970666244691616.gif

Stejk bi trajao min. 100k handova, a onda ako bi stejker bio zadovoljan mozemo i napraviti novi stake ili produziti ovaj postojeci.

Na NL5 bih presao kada bi mi stejker  to odlucio tj. kada roll to bude dopustio.

Pravio bih redovito update, u dogovoru sa stejkerom, svakih 20k handova ili tako nesto + sto bih uvijek za vrijeme igranja bio online i na skypu tako da me stejker moze kontaktirati u bilo kojem trenutku. Dostupan sam i na FB.

Tokom cijelog kolovoza i rujna imam pregrst slobodnog vremena tako da bih svaki dan mogao igrati min. 4h

Deal bi bio 50/50%

Uglavnom ako ima tko zainteresiran detaljno bi to dogovorili preko skypa ili preko PM
Ako se stejkeru nesto ne svidja u ponudi, prihavam promjene i nove ideje. !

00

Re: stake NL2

U tih 8k ruku bi na nekom manjem siteu sa dobrim rb-om bi imao duplo veci winrate i jos i upola toliko od rb-a smile

Zadnji popravljao slavocar (04-08-2012 01:38:01)

Poker is life!
01

Re: stake NL2

hvala svima koji su se javili..nasao sam stejkera, uskoro krecem sa igrom
( imat cu i projekt na forumu ), tako da wish me luck  smile

00

4

Re: stake NL2

slavocar napisao:

U tih 8k ruku bi na nekom manjem siteu sa dobrim rb-om bi imao duplo veci winrate i jos i upola toliko od rb-a smile

Na kojem manjem situ- sitovima ?

I love this game
00

Re: stake NL2

nkotb napisao:
slavocar napisao:

U tih 8k ruku bi na nekom manjem siteu sa dobrim rb-om bi imao duplo veci winrate i jos i upola toliko od rb-a smile

Na kojem manjem situ- sitovima ?

Enet,Microgaming,Ipoker itd..

Poker is life!
00