Tema: 3.5rebuy calling range

koji mu je ovdje calling range ? ja sam na BBu

____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Tournament
Small Blind: t1000
Big Blind: t2000
Ante: t200

UTG+1 (t23195)
MP (t10724)
MP+1 (t96966)
MP+2 (t20032)
CO (t16447)
BTN (t59215)
SB (t20916)
BB (t50186)
UTG (t40641)

Preflop: (Pot is: t4800)

UTG raises to t4700, UTG+1 & MP & MP+1 & MP+2 & CO & BTN & SB fold, BB raises to t49986 (All-In)

Flop: (Pot is t57486, 2 players, 1 all-in)


Turn: (Pot is t57486, 2 players, 1 all-in)


River: (Pot is t57486, 2 players, 1 all-in)


                                                                     
Total Pot: t57486 | Rake: t57486

00

Re: 3.5rebuy calling range

kolki mu je steal? i koje statse ima?

Zadnji popravljao maxmax0 (23-08-2012 16:54:35)

00

3

Re: 3.5rebuy calling range

AQ+, 99 +

00

4

Re: 3.5rebuy calling range

Zasto steal? Villain je utg...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: 3.5rebuy calling range

nema statsa,4. ruka za stolom..

AKs napisao:

AQ+, 99 +

to mi se cini malo prewide za moj 3bet allin s 25BBs vs UTG raisea hmm

koji je moj range tu ?

00

6

Re: 3.5rebuy calling range

Mich_Bjukenon napisao:

nema statsa,4. ruka za stolom..

AKs napisao:

AQ+, 99 +

to mi se cini malo prewide za moj 3bet allin s 25BBs vs UTG raisea hmm

koji je moj range tu ?

mislim da velika vecina igraca u tvojoj poziciji ne bi isla alinn s AA i KK, vjerojatno i QQ, nego bi s tim rukama prije bio raise, ako isključiš te ruke iz tbog rangea mislim da bi AQ+, 99+ bilo EV+, nisam vec neko vrijeme igrao 3.5r ali ja bi otprilike tako callao, mislim da je range nekog prosjecnog igraca u tovjoj poziciji tu 66+, A10+

00

Re: 3.5rebuy calling range

AKs napisao:
Mich_Bjukenon napisao:

nema statsa,4. ruka za stolom..

AKs napisao:

AQ+, 99 +

to mi se cini malo prewide za moj 3bet allin s 25BBs vs UTG raisea hmm

koji je moj range tu ?

mislim da velika vecina igraca u tvojoj poziciji ne bi isla alinn s AA i KK, vjerojatno i QQ, nego bi s tim rukama prije bio raise, ako isključiš te ruke iz tbog rangea mislim da bi AQ+, 99+ bilo EV+, nisam vec neko vrijeme igrao 3.5r ali ja bi otprilike tako callao, mislim da je range nekog prosjecnog igraca u tovjoj poziciji tu 66+, A10+

i agree,imal sam TT i nisam htio min 3betat da nezavrsim OOP s cenericama na flopu..dobio sam call od AQo (lik je supernova sa 40k$ na 180man) i to mi se cinilo li-la...i protiv ovog gore rangea koji si mi dao on tu calla za ~47% a treba mu ~43%...tak da ty sir smile

00

Re: 3.5rebuy calling range

jaooo nisam vidio da je ovaj bio utg
88+,AQ+ je +EV

00

Re: 3.5rebuy calling range

AK,JJ+

http://www.mmstaking.com/
00

Re: 3.5rebuy calling range

malimisko napisao:

AK,JJ+

ovako nesto sam ja mislio na prvu i bilo mi je glupo kad sam vidio da me callal s AQo hmm

00

Re: 3.5rebuy calling range

onda sam ja postao preloose big_smile

00

12

Re: 3.5rebuy calling range

ja mislim da je njegov range tu isto AK,JJ+ u vecini slucajeva, ali ja isto tako nevidim "tako deep shove" s QQ+ tako da AQ i moze biti iz tog razloga u njegovom calling rangeu....ja osobno TT+, AQ+ ne bi tu zashavao jer me calla ionako samo jace...reg te tu onda nece fletati  vec ide u AI ili baca, a vs unknown budi spreman na flat call pre i da moras cbetat vecinu flopova i ici do kraja...malo je rizicniji play ali po meni bolji jer necemo shavom otjerat JJ+, AK tu ionako nikada a s druge strane ako 3betas samo mozda induciras 4bet shove od recimo 77 ili AJ ili neceg treceg slabijeg od tebe

00

Re: 3.5rebuy calling range

wow, sick analiza handa gi85 smile(srry, na ot)

00

Re: 3.5rebuy calling range

villain mi je bio unknown u hendu tak kasnije sam skuzio da je dobar reg,zato i taj shove pf jer unknowna tretiram kao losijeg igraca pa i ocekujem da ce me callat wide a i da ce me dosta vremena flatat IP kaj mi se uopce nesviđa s TT.ali jos jedna stvar,dal mu se isplati callat s AQ zbog tih 1-2% eq(u najboljem slucaju) u skoro bubble fazi s dobrim stackom(25BBs) ako nista drugo zbog ICM-a ? mozda sam i trebal min 3bet lupit pa igrat tako,ali multitabeling je zajebana stvar smile

00

15

Re: 3.5rebuy calling range

kazem ti da je to vise risky ali sve je u rewardu long run...ovo drugo ovisi o tome kako te on vidi i sta misli da ti shipas oop tako deep...ako misli da to radis i sa top rangeom onda baca valjda! Ja se ne bih kockao skoro nikada s AQ tu tako deep jer smatram da mogu pronaci bolji spot poslije...callam samo totalnog idiota na kojem imam read da siroko 3bet shipa oop...nemislim da je njegov call the best off!

00