Tema: Kupnja HEM1

Kupio bi hem1, kod ili sta god ljudi sad prodaju, posto na forumu tu vise ne prodaju, a niti na stranicama hem-a. Zanima me koja je shema ako ja kupim od nekog tu kod, kako se mogu zastiti da mi ta ista osoba se ne sjeti nakon nekog vremena koristiti isti taj kod i samim time mi je prodao macka u vreci. Ako neko jos koristi hem1(original), moze li mi tu potvrdit da svi updatovi rade, da program 100% save-a u svojoj bazi sve turnire, od sng-a do mtt-a. I posljednje, ljudi koji igraju sng jel mi mogu dati koji savjet, kad bi sad kupovali sta bi uzeli i zasto?(a da nije hem2, jer vidim dosta neg komentara sto se tice koristenja proca). Tnx

00

2

Re: Kupnja HEM1

Mozes biti siguran samo ako ga poznajes ili ako je netko ok s foruma. Ali ionako kupnjom HEMa dobijes 1 kljuc koji mozes koristiti na 2 kompa i prilikom prijave biras da li si ti komp #1 ili komp #2 i jednom kad se prijavis nitko ti ne moze nista dokle god imas instaliran HEM.
Meni sve radi odlicno. S vremena na vrijeme mi ne registrira da je neki sng zavrsio,kao da zadnji hand nije snimio ili tako nesto,pa onda upisem rucno,ali to se desava 1/1000 kom...
Ja sam uvijek bio za HEM ispred PT3 jednostavno jer vise ga ljudi koristi,pa ako negdje zapnes prije ces naci rijesenje...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
10

Re: Kupnja HEM1

Ok, tnx, javi se na pm ak ti je slot komp2 slobodan wink.

00

4

Re: Kupnja HEM1

Ja sam s frendom uzeo prije 2 god...jbg...

Ma naci ces nekoga na forumu.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Kupnja HEM1

Ako si kupio hem2, možeš koristiti i hem1?

00

Re: Kupnja HEM1

Nisam kupio hem2, a kod kupnje hem2 dobiva se samo 180 dana hem1 na koristenje...

00

Re: Kupnja HEM1

Rijeseno, moze lock.

00