26

Re: BuffaloBill44 NL projekt

sta mislis o kombinaciji mtt i nl2.
npr. sledeci put kad budes u plusu 50$ umesto da predjes na nl5 to iskoristis da odigras 15ak turnira do 3$buy in i igras turnire do daljenjega tj dok ne puknes tih 50$ ili ako zabodes nesto jace na turnirima to je to! Ako ne, vratis se na cash nl2 gde ces relativno brzo i lako napraviti ponovo 50$... i tako recimo u krug dok ne pusti jednom...

Now if you'll excuse me, I have a beam of light to catch!
00

Re: BuffaloBill44 NL projekt

k_paks napisao:

sta mislis o kombinaciji mtt i nl2.
npr. sledeci put kad budes u plusu 50$ umesto da predjes na nl5 to iskoristis da odigras 15ak turnira do 3$buy in i igras turnire do daljenjega tj dok ne puknes tih 50$ ili ako zabodes nesto jace na turnirima to je to! Ako ne, vratis se na cash nl2 gde ces relativno brzo i lako napraviti ponovo 50$... i tako recimo u krug dok ne pusti jednom...

trenutno uopce ne razmisljam o mtt..
Igram samo cash i cilj mi je postati reg na zoom stolovima... Ti downwsingovi su dio pokera i cim prije se naviknes na to, postat ce ti lakse..

00

Re: BuffaloBill44 NL projekt

evo da napravim update za ovaj mjesec..tocnije igrao sam oko 3 tjedan u ovom mjesecu..
stanje je ovakvo..
NL2 / odigrao sam oko 50k handova - + $38 / 3.8bb/100
NL5/ odigrao sam oko 9k handova - -$28 / -6.2bb/100
.............................................................................
profit/ +$10 weeee  tongue

e sada..sto se tice zarade normalno da tu nisam zadovoljan ali tako je kako je...
nisam zadovoljan niti s brojem odigranih handova jer je trebalo biti min 100k handova...

zadovoljan sam s tim sto sam pokusao dosta raditi na svojoj igri sto sam i sam primjetio da je mnogo bolje da polako shvacam koncept same igre i da to ide na bolje...
postao sam i silver star tako da za iduci mjesec cu dobiti i 50% vise FPP-a
....................................
evo i statsa za NL2
.......
VPIP-21.3
PFR- 18.0
3bet-  6.5
sqz% - 4.3
cbet -flop/65 turn/42

po pozicijama
.....        VPIP    PFR
early -  16.9     16.9
mdl -    18.6      17.6
co -     21.1      19.2
btn -    24.7      22.4


NL5
........
VPIP- 22.5
PFR - 18.0
3bet - 7.5
sqz% - 6.2
cbet - flop/72.2 /turn/ 47.1

po pozicijama
.........      VPIP      PFR
early       17.8       17.8
mdl          17.5        15.8
co            22.5        20.1
btn          25.9         22.6


to bi bilo to..idemo rasturiti iduci mjesec skupit roll za NL10 i sve ih izderat  big_smile

00

Re: BuffaloBill44 NL projekt

updateeee cool

hmm.. mjesec sam poceo sa kombinacijom nl2 i nl5..krenilo je vrlo dobro..prebacio sam se skroz na nl5, irao sam odlicno a sto je i vaznije tako sam se i osjecao...
i onda dns..igrao sam a uopce nisam bio raspolozen za to..i krao sam svoju C igru i onda kada sam izgubio 1-2 bi pokusam sam to vratiti..sto je na kraju dovelo do - 6 bi u nekih 2k handova..
ali sto je tu je..idemo dalje..nastavljam sa nl5..ukoliko bi se nastavio down opet cu prijeci na nl2...

http://www.easilysharing.com/images/96014984947900291837.gif

10

Re: BuffaloBill44 NL projekt

hmm.. da vas obavjestim samo.. svasta se dogadjalo proslog tjedna..
sto se tice casha , nisam skoro nista igro, sjebo mi se komp..a na laptopu nemam HM ...a mnogo teze mi je igrati bez njega...
pokusao sam, spalio sam nekoliko bi na nl5... cool

sto se tice projekta.. zaustavljam ga.
jedan od razloga sam vec spomenuo..ali onaj veci je taj..da se uskoro selim u novu sredinu..pocinje mi fax..nezz kako ce sve to izgledati..
pa sa projektom nastavljam cim se smjestim i kada rijesim neke sitnice..

pozz drustvo..i gl

00