Tema: Hey, pitanje

Poz svima, ja sam tu regan oko 1god i više čitam nego išta da pišem (nisam novi toliko), sviđa mi se forum novi (modernije mi djeluje), sve u svemu ovo su neka pitanja ukratko pa mi dajte savjet:

1. frend mi je dao 2-3 svoja računa (napravio) s bonusima no deposit preko par onih advertising stranica i sad da ne duljim danas smo ja i brat napravili kaos (bar je nama to puno):
Digli smo se s 20$ bonusa na mansionpokeru koji se dobije na 134$ (naravno da smo kockali, a ne igrali BRM poker na visim limitima i znamo naravno da to tako ne funkcionira), a usporedno sam ja na partypokeru osvojio neki rebuy 1$ turnir i dobio (oko 80$) pa sad nas zanima jeli radi inter acc transfer na partypokeru ako neko zna (frend bio stavio podatke da prebacimo na moj party jer ja iam MB, kartice i te fore)

2. sada ako ste procitali ovo gore znači imamo 134$ na mansionu i oko 100$ na partyu ako nista dobri su početni bankrollovi za micro igru (bar mislim) i sad nas zanima preporuka kako najlakse očistit bonuse (SnG ili cash i koji limit) da bi mogli withdraw...

3. na partyu se dobije preko one "qviz" stranice (da ne reklamiram) 20$ (direkt na račun) + 30$, e sad naravno da bi mi mogli podić ovih 20$ treba čistit bonus, ali pošto sam ja s tim novcima digao 100$ jel i to se mora cistit ili je ta razlika od 80$ moja?

Nadam se da razumijete malo sam brzopleto našrajbo...

Hvala i ugodan dan!