Tema: hem1 pitanje

Nakon sto sam se prebacio sam crackirane trial verzije na pro(original kod) ne dobivam hud dok obsam niti kad upalim zoom na ps-u. Jel netko zna problem? verz je 1.12.09. I jos jedno pitanje: do sad sam mislio da mi ne sejva dobro turnire zbog krekirane verzije ali to nije bio razlog, vec ja nisam kliknuo na ps klijentu onaj box da mi save tournament history (zaboravio sam nakon sto sam promijenio kompjuter :E). E sad me zanima, da li ja ikako mogu dobiti history od svih turnira recimo u zadnjih pola godina u nekom fajlu od ps-a i da to importam u original hem1? I ako mogu, da li mogu nakon importanja takvog nekog fajla ocistiti cijeli history od duplih turnira/handova da dobijem dobru statistiku, a ne kao do sad roi 300%+(jer je sejvo 95% samo kad sam bio itm), i kako? I jos jedno pitanje, sad kad hem1(original) svaki put kod pokretanja programa pojavi se prozorcic holdem manager - update license... Je li to sta bitno(ja stalno klikcem ask me later)? tnx

10

2

Re: hem1 pitanje

Ja imam 1.12.10 i to vec dosta dugo,tako da bi ti vjerovatno to rijesilo problem s hudom. Za ostalo ne znam...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: hem1 pitanje

11331133 napisao:

E sad me zanima, da li ja ikako mogu dobiti history od svih turnira recimo u zadnjih pola godina u nekom fajlu od ps-a i da to importam u original hem1? I ako mogu, da li mogu nakon importanja takvog nekog fajla ocistiti cijeli history od duplih turnira/handova da dobijem dobru statistiku, a ne kao do sad roi 300%+(jer je sejvo 95% samo kad sam bio itm), i kako? I jos jedno pitanje, sad kad hem1(original) svaki put kod pokretanja programa pojavi se prozorcic holdem manager - update license... Je li to sta bitno(ja stalno klikcem ask me later)? tnx

Da, posalji starsu mail (help/contact support)  i kazi im da ti stave u neki file hand history (od kada zelis). Oni ce ti HH uploadat i dat ti link i password, skines i importas, sve je uredno. 

To u vezi duplih handova, neznam, uvjeren sam bio da to hem iako importa sve dobro izracuna, mislim da kod importanja pise duplicated hands ili tako nesto, i tocno pise broj koliko je handova identicnih sta ih vec ima importa.

Zadnji popravljao chillin (26-08-2012 14:03:26)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

4

Re: hem1 pitanje

11331133 napisao:

I jos jedno pitanje, sad kad hem1(original) svaki put kod pokretanja programa pojavi se prozorcic holdem manager - update license... Je li to sta bitno(ja stalno klikcem ask me later)? tnx

pa jednom to napravis i miran si... pol minute posla... ne gnjave te vise wink

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: hem1 pitanje

Dobio sam od ps-a .txt file od 250 MB-a, cijeli HH za 2012. godinu. Importao sam u hem1 (126 fileova, tako hem rekao) i nakon toga i dalje mi nema na popisu turnira one koje sam ispao jer ispada smijesno, npr. da sam 8.mj zavrsio sa >300% roi-a na 0,50/1,50 45man S&G turnirima. Nije mi jasno zasto nisam sa tim ogromnihm fileom dobio i hh od izgubljenih turnira...

00

Re: hem1 pitanje

bump

00