Tema: PLO HU mali rundowni

Nedavno sam počeo grindat PLO HU cash.

Sad, kako se prebacujem iz PLO8, to imam naviku igrati male rundowne tipa A234, 2345 i sl., no kad sam malo počeo razmišljati, ovo mi se ne čini toliko profitabilno (pogotovo protiv igrača s visokim 3bet) pošto prečesto flopam idiot-

end skale i loše straight drawove.

Dakle, da li u globalu izbacit te male rundowne iz rangea? Ako ima koji PLO HU igrač (knez?) da pogleda u HEMu dal je uopće u plusu s tipa A234r - 3456 (4567 mi se čini granično, i s SB i BB).
Pogotovo protiv loose igrača?

Općenito, koje statse imate iz SB/BB?

00

2

Re: PLO HU mali rundowni

S buttona ih sigurno nebi trebao izbacit iz rangea buduci da bi trebao openat negdje izmedu 85 i 100 posto handova (iznimke naravno postoje ako netko stvarno ludacki 3beta nema razloga da to jos malo ne smanjis). Sto se tice defendanja tih stvari, da, problematicno je i generalno nebi trebao defendat male lose rundowne tipa 2356ss, 2347ss etc. Ja generalno defendam vise manje sve sto ima suitanog asa i vise manje sve double suitano tako da to mozes primjenit i na malo rundowne.

Statsi su mi oko 87/50 tako nesto s 3betom od 21% dok bi ti mozda savjetovao da imas malo manji 3bet, moj je dosta visok. Ali mislim da tu ljudi koji su igrali/igraju 6max rade dosta veliku gresku kad pristupaju HU jer su im overall preflop statsi najbitniji na svijetu dok u HU je puno bitnije adjustat te statse protivnicima a ne stalno tezit onim statsima koje mislis da je overall dobro imat. Treba se adjustat svakom villainu i igrat optimalne statse vs svakog specificnog protivnika (a ti statsi mogu jako varirat od protivnika do protivnika) i onda sta ti ispadne overall ispadne, nije se bitno opterecivat s time...

00