Tema: mtt stejk

trebao bih stejk za ove turnire pa ako netko zeli...
18:15 2.7 KO(7.5k gtd)
18:45 5.4 KO(10k gtd)
19:15 1.35 KO(7k gtd)
19.45 2.2 turbo(12k gtd)
20:45 4.4 turbo(8k gtd)
21:00 2.7 KO(7.5k gtd)
21:00 5.5 turbo(10 k gtd)
21:15 5.4 KO(10k gtd)
ukupno 29.65$ prodajem u 5 dijelova po 5.93$...deal 75/25 FT 65/35 u korist stejkera..
nick na PS je star2185

00

2

Re: mtt stejk

Može sve?

00

Re: mtt stejk

Moze..shipaj na star2185...ovdjr cu se javljat kak ide

00

4

Re: mtt stejk

poslano, gl

00

Re: mtt stejk

tnx

00

6

Re: mtt stejk

i?

00

7

Re: mtt stejk

Lik nije odigrao nijedan od navedenih turnira... hmm

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: mtt stejk

ej ma jucer mi nes uletilo nenadano pa nisam mogao igrat...igram dns te turnire il da ti vratim novce nazad?sry

10

9

Re: mtt stejk

vrati

20

10

Re: mtt stejk

još uvijek nije poslao

01

Re: mtt stejk

provjeri na pokerprolabs... igrani su neki turniri 7.9

00

12

Re: mtt stejk

da, vidio sam

00

13

Re: mtt stejk

Znaci imamo novog skamera...dugo ih nije bilo... hmm

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

14

Re: mtt stejk

yep.. izgleda da je tako..

posredovao je za prebacivanje 30$ koji su jos uvjek na njegovom racunu.. tjedan dana vec..
javio se 2 puta da ce poslat, al od tog ocito nis..

00

15

Re: mtt stejk

radic21,ajde mi javi na pm broj tekućeg,pa ću ti uplatiti 100kn da si odeš kupiti nešto za jesti...jadniče jadni...

Zadnji popravljao Bile (11-09-2012 03:35:28)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

16

Re: mtt stejk

može i adresa da znamo di treba taxi- pizzu poslat big_smile

00

Re: mtt stejk

Dajte decku da se izjasni prije donosenja konacnih zakljucaka i povlacenja drasticnih mjera.

00

Re: mtt stejk

Bile napisao:

radic21,ajde mi javi na pm broj tekućeg,pa ću ti uplatiti 100kn da si odeš kupiti nešto za jesti...jadniče jasni...

grammar nazi

Zadnji popravljao Stormtrooper#4 (11-09-2012 00:26:51)

Yes, but have much do you lose?!?
10

19

Re: mtt stejk

Mauro napisao:

posredovao je za prebacivanje

lol pa kak vi trazite posrednika?pa nema lik ni 50 postova..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

20

Re: mtt stejk

Skemera sve više,skema se za sve manje.

00

21

Re: mtt stejk

ljudi sto ne poostrite pravila za stake. jbs sto neko nakupi i 150 postova kada je 145 postova bilo traznje stakea , bump za isti, zahvaljivanje ako ga eventuano dobije i kacenje izgubljenih ruku...
sto ne bi recimo za svaku novootvorenu temu za traznje stake mod/admin morao prvo da je odobri da ne bi svaka kuka i motika trazila stake i varala ljude ili nesto slicno
niko ovde ne sere pare pa da bih drugi trosili. gotovo svi ti koji traze stake traze ga bez osnova, tj bez rezultata da bi trenirali igrali se sa tudjim parama.. pa da to je bas lepo. stake valjda podrazumeva investiciju,  da i staker zaradi nesto jel igrac koji trazi stake ima potencijala da zaradi nesto za obojicu a ne za trening i zabavu idiota koji nece da se potrude a ni da potrose svoje pare pa traze tudje.

Now if you'll excuse me, I have a beam of light to catch!
30

Re: mtt stejk

zbog ovakvih stvari mogu i drugi posteni ljudi imat problema jer ce sve teze dobivat stake, a nemaju nikakvu namjeru prevarit nikoga

Yes, but have much do you lose?!?
10

23

Re: mtt stejk

Stormtrooper#4 napisao:

zbog ovakvih stvari mogu i drugi posteni ljudi imat problema jer ce sve teze dobivat stake, a nemaju nikakvu namjeru prevarit nikoga

Zbog ovakvih slučajeva praktički se više ni ne može dobiti stejk ovdje.Meni je jedan član foruma već duže vrijeme dužan novce i kao po pravilu je ispario,ne javlja se niti odgovara na PM-ove.Dotičnome dajem još tjedan da se javi prije nego sve objavim i krenem u lov.

00

24

Re: mtt stejk

trebalo bi se postavit kao uvjet da se koristi ime i prezime i adresa.. pa tek onda nek traze stake.. provjerit se moze po adresi i broju telefona pa nek se odvaze scamat..

deco99 napisao:
Mauro napisao:

posredovao je za prebacivanje

lol pa kak vi trazite posrednika?pa nema lik ni 50 postova..

jbga, zaletio se ovaj.. iako kad prodjes tih par postova od ovog majmuna - sve su bile neke transakcije sa clanovima foruma pa mislis da nece ic scamat za 30$..

ja sam prekasno uocio temu tako da nisam stigao reagirat hmm

bilo bi lijepo kad bi karma poravnala stvari pa da ga netko nadje na cesti i isprazni djepove, naravno uz pokoju batinu sa nasim potpisom smile

00