Tema: starsi - vip store - plaćanje poštarine i slično

je li netko naručivao neke stvari iz VIP store-a od PokerStarsa, tipa odjeću, karte i slično? trebamo li još što platiti mi u Hrvatskoj osim što dajemo FPP bodove na starsu?

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

2

Re: starsi - vip store - plaćanje poštarine i slično

Ja sam narucivao nekoliko puta majice,kape,zimski sal i kapu,i nikad nisam nista platio.

Moglo bi biti problema ako narucis nesto vece ili nesto od tehnicke robe,ali mislim da i tada ako platis carinu da ti PS vrati pare.

I navodno nikako nemoj narucivati zetone jer za to znaju dosta zajebavati...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: starsi - vip store - plaćanje poštarine i slično

@stu : ako nije problem javi se na PM ako budeš naručivao nešto iz PS shopa. Ja sam također zainteresiran za neke sitinice pa se dogovorimo

00

4

Re: starsi - vip store - plaćanje poštarine i slično

hvala

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: starsi - vip store - plaćanje poštarine i slično

ja sam naručivao, ništa se ne plača na odječu, plača se samo na elektroniku koliko ja znam
a koja je šema jel ti starsi kasnije vrate to kaj si platio ili ne neznam
al za majce i takve stvari niš ne plačaš

00

6

Re: starsi - vip store - plaćanje poštarine i slično

Ako sam dobro skuzio iz FAQ na njihovim stranicama, ispada da vrate eventualne dodatne troskove, ali zanima me ako netko ima takvo iskustvo? Do kojeg iznosa pokrivaju te dodatne troskove carine?

00

7

Re: starsi - vip store - plaćanje poštarine i slično

Prije je PS vracao pare...sada vise ne...kad narucujes moras potvediti da se slazes da sam moras snositi nastala davanja( carinu, pdv...) dana mi je dosla hoodica i nisam nista platio...dok sam prije par godina za RSA token platio 100kn carine...

00

8

Re: starsi - vip store - plaćanje poštarine i slično

koliko je trebalo dana da ti stigne hoodie-ca?

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: starsi - vip store - plaćanje poštarine i slično

ovisi ti sve, al sve je oko 10-20 dana. Ja san naruciva majice i karte i pizdarije.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

10

Re: starsi - vip store - plaćanje poštarine i slično

ok, thx!

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

11

Re: starsi - vip store - plaćanje poštarine i slično

stu napisao:

koliko je trebalo dana da ti stigne hoodie-ca?

10 dana...

00

12

Re: starsi - vip store - plaćanje poštarine i slično

Ja sam naručio hoodicu i šiltericu,stiglo za cca 3 tjedna i nisam ništa morao platiti.

00

Re: starsi - vip store - plaćanje poštarine i slično

U 3 do 5 slucajeva sam dobio onaj papiric od poste za preporucenu posiljku, dodem u postu i platim 10-15 kn (ne sjecam se tocnog iznosa) da bih dobio poziv od carine koja je 20 m od poste... I onda tamo svaki put objasnjavanje da je to reklamni materijal i da to nisam kupio i onda me kao "oslobode od carine"... ali tih 15ak kuna koje bih dao su ionako bili 20-25% vrijednosti onoga cega sam narucio...

U ostala 2 slucaja majica, kapa ili slicno bi dosli na kucnu adresu bez problema...

00

14

Re: starsi - vip store - plaćanje poštarine i slično

evo samo da javim svima koje je zanimalo, naručio sam majicu 3.8., poslana je 6.8., a dobio sam ju 21.8., samo me dočekala zapakirana u sandučiću, nikakva poštarina i nikakvih problema nije bilo wink

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

15

Re: starsi - vip store - plaćanje poštarine i slično

meni su starsi u mailu poslali da oni snose sve troskove i da ce nadoknaditi eventualnu carinu koju bi ja dodatno trebao platiti

00

Re: starsi - vip store - plaćanje poštarine i slično

Za kape majice dukseve i slicno nema problema ali u mom slucaju za naocare sam platio 35e kada sam podizao u pošti,sto se zetona tice nisam imao problema i platio sam 5e!
Tako da zapravo nema pravog odgovora,klepe te kako hoce  smile

Re: starsi - vip store - plaćanje poštarine i slično

ja san uzea doasta stvari,roba doje do 15tak dan,a ka san uzima onaj security token(onda se imalo,sad nije bas preko potrban smile ) dosa mi je u 5 dana..i na nista nisan placa nikakvu carinu...

next year at this time i will be milionar....a vrime je..