Tema: Problem sa oslobađanjem licence HEM 1

Situacija je ovakva - registrirana su obje licence, na 2 kompa.. na drugom kompu se napravio clear licence kako bi se prenjela na 3. komp..
medjutim neuspjesno..

na kompu 2 nakon cleareanja,  prilikom pokretanja hem javi poruku:

In order to use holdem manager as Administrator must grant permission to run software at least once
To grant permission to the application, select the Authorize button and ask an Administrator to enter their login information.
i hem trial (crackani) se pokrene bez obzira kliknuo na authorize ili cancel..

komp 3 nemoze registrirati kljuc, prilikom registracije javlja se error - a valid license could not be obtained ili there were errors during activation..

komp 2 je obrisao .lic file po uputama   sa ovog linka

al nis nije pomoglo..

imate li kakvu ideju, dal je potrebno jos nesto? dal mozda mora i komp 1 clearat code?

zahvalni na svakoj pomoci!

00

Re: Problem sa oslobađanjem licence HEM 1

Moraš s holdemmanager.com accounta clearat kod.

00

3

Re: Problem sa oslobađanjem licence HEM 1

to ce onda clearati i za komp 1? pa ce trebat ponovna registracija ili?

btw, trazim po stranici, al ne uspijevam pronac..  sad

00

Re: Problem sa oslobađanjem licence HEM 1

Neznam, možda. Ali ponovno upišeš i na kompu 1 i sve će biti isto.

00

5

Re: Problem sa oslobađanjem licence HEM 1

https://www.holdemmanager.com/store/login.php

Tu negdje imas reset all codes ili tako nesto. Naravno ako imas acc i ako si prijavio kod na svoj acc...

Ja sam imao slican problem nedavno,sam od sebe mi se hem zblesirao i javljao da mi je unregistered verzija i nakon ovog resetiranja odmah je proradio,bez da sam morao ponovo instalirati...tako da mislim da ti nece clearati za komp 1.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

6

Re: Problem sa oslobađanjem licence HEM 1

hvala decki na pomoci..

thing is sto na stranici nemam ovaj donji dio gdje su naznacene licence kao sto je ovdje   na slici..
kad odem na upload code i unesem, javi mi da je code vec uploadan (registrirao sam ga kad sam ga dobio)..

Zadnji popravljao Mauro (25-09-2012 19:59:04)

00

7

Re: Problem sa oslobađanjem licence HEM 1

To je i meni bilo - ne mozes uploadati kod aki si ga vec uploadao.

Ako nemas onaj donji dio onda znaci da si ga uploadao na nekom drugom acc. Ili ako imas hem s nekime pola pola onda je vjerovatno on uploadao,pa on mora resetirati.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00