Tema: BAP 180man

evo ovako... u pitanj je stake za 180man sit n go $2.50 na  pokerstarsu..
dosta toga se dogodilo u zadnja 2 mjeseca.. pocetkom kolovoza sam napokon poceo truditi oko pokera..pokusao sam popraviti svoju igru koliko god sam mogao..i svoje slobodno vrijeme sam posvecivao pokeru..
napokon sam se poceo i pridrzavati brm, pokusao sam smanjiti tilt na minimum...
uglavnom sam igrao cash..

sredinom rujna poceo sam malo igrati 180man $2.50..i krenilo je odlicno..
http://www.easilysharing.com/images/58461106270910720710.gif
Odlucio sam cashoutat poveci dio rolla jer mi je novac bio potreban..ali sve je ostalo na pokusaju  wink

pa etoo... znam da je broj turova premalen da bi se donosili nekakvih zakljuci i da regovi odigraju toliko turova u 1 danu..ali eto
ako ima zainteresiran, za sada bih primao samo rezervacije, tako da nemojte nista slati.. igram samo ako sve prodam
( vrlo vjeerovatno, ako bude zainteresiranih da cu i ja uzeti dio akcije, samo jos neznam koliko cu novaca mozi izdvojiti)

  deal
tema na forumu ( min. 1 tjedno update )
svi stejkeri mogu me doadati na fb, skype
80-20% u korist stejkera
trajanje stakea - 1100 turnira
pocetni roll - $500 ( 100 dijelova po $5 )
nick - CRObill44
....................................................
igram samo ako sve prodam..
i da, ako mozda ima tko zainteresiran... prihvatio bih nesto kao stakeing + coaching za 180man, naravno na duzi period..

00

Re: BAP 180man

mozda glupo pitanje ali zasto si ponudio stejk za micro limite ako nemas za sebe?   hmm

20

Re: BAP 180man

masterboy napisao:

mozda glupo pitanje ali zasto si ponudio stejk za micro limite ako nemas za sebe?   hmm

imao sam nesto vise od 200bi za $2.50 180man..
dio sam odlucio cashoutat (jer su m ti novci bili potrebi )..dio sam odlucio stejkat nekog za micro sng
i ostavio sam si 100bi za sng $2.50..( nisam mislio igrati samo njih, nego ih kombinirati sa nl5..tako da mislim da bi to bio dobar roll )

medjutim..ono sto sam pokusao cashoutat...nikada nisam dobio, barem za sada.. u medjuvremenu sam stejkao 1 igraca...
a posto su mi novci trebali,  morao sam povuci i preostali dio rolla..

00

4

Re: BAP 180man

Meni jedno nije jasno, a to je sljedece: kako ti je isplativije igrat za nekog i to 80-20 u korist stakera, pa radije otkazi to micro stake-nje i igraj za sebe sa svojom lovom hmm

00

Re: BAP 180man

stvarno mi se neda objasnjavati...ako ti nije jasno jbg

00