Tema: Scammer

Nakon sto sam mu uplatio 30$ da prebaci na racun trece osobe on je odugovlacio par tjedana i na kraju nije platio. Pisao sam u njegovom threadu o policiji i sl. (zastrasivao sam ga da vidim kako ce odreagirati jer policija mi nemre tu nish pomoci posto nemam njegove osobne podate) dok se nije govno od covjeka javilo.
Nick na forumu: radic21
id na ps: star2185

Poruka koju sam danas dobio (ocito je smece bilo uplaseno ili je sam pokazao kakav je ustvari):



Pokerpro.com.HR » Privatne poruke » Primljeno

    Primljeno
    Poslano
    Napravi novu poruku

Dolazeća poruka
Od     radic21
Poslano     Danas 19:52:04
Naslov     <Prazno>
11331133 napisao:

    Ok, policiju cu kontaktirati. pozz

hahahahahahah idioteeeeeeeeeeeeee sam kontaktiraj...kakav luzer....pa nemre ti niko pomoc sta brijes ti seljacicu....bas si jadan

Ovu poruku i ovo sve sam tu napisao tako da bi ga administratori mogli banati sa foruma + da ljudi znaju da osim onih 10tak ljudi na listi povjerljivih ostale(sa malim brojem postova, ili sa vecim brojem nevaznih postova kao sto ima brdo trollova) mogu smatrati scammerima u startu.
Meni je skola bila jeftina, ali ostali budite na oprezu kod stejkanja i bilokakvih transakcija.

Zadnji popravljao 11331133 (22-09-2012 23:31:08)

00

2

Re: Scammer

Ovako, samo da se nadovezem na ovo, mene je također zahebao, tj pokušao.
Dogovor je bio da transakciju obavimo preko deca, on je njemu poslao novce, a ja sam uplatio direktno na račun koji je on rekao. Ponedjeljak u 9.30 ja uplaćujem novce, u 10 se on javlja da će za pola sata-sat otići pogledati i javiti decu, nakon čega 3 dana ni glasa od njega. Da bi izjavio da mu pare nisu sjele, tj da mu je sjelo nešto ali nezna od koga, i uopće mu nije neugodno što se toliko dugo nije javljao. (objašnjenje je bilo da je otišao van ZGa u tih pola sata-sat kolko mu je trebalo da pogleda bankovni račun)

Ugl sve je dobro prošlo jer je deco pošten čovjek pa mi je prebacio novce na uvid skenirane uplatnice, ali eto, jedno vrlo neugodno iskustvo, to više zbog njegovog bezobraznog i neodgovornog ponašanja.

Pozz

00

Re: Scammer

jep pokusal je zajebat, nije se javljal opce pa nakon par dana mi javi da mu nije sjelo od tebe. vj je ocekival da mu budem instant poslal nazad bez da provjerim s tobom..posto si mi poslal uplatnicu i videl sam da je sve ok poslal sam ti.i njemu sam proslijedil mejl od tebe s uplatnicom i odonda se vise nije javljal na pm..
htel sam bil napisat pod transakcije da oprezno s njim/om al nisam bil siguran dal je prevarant il ne posto par put kupil po dobroj valuti od nje/ga $$ al opet onda nije mogel sjebat jer je prvi slal/a..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

4

Re: Scammer

Meni je u pm-u napisao da "ko mu je kriv sto je naletio bas kad je mene ovaj jedan lik zajebao za 1000kn..."

Ocito je da je isao s namjerom da zajebe...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Scammer

meni je najmanje jasno na koju foru ste ga nasli da vam bude posrednik?

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
10