Tema: PokerPro Ponuda

Pozdrav!
Nedavno sam se ukljucio na forum i najavio projekt, a kako ce to biti tek kroz 10ak dana odlucio sam se posavjetovati u vezi sajta na kojem da zapocnem igru.
izabrao sam tri poker kuce iz ponude: golawin, come on i Noiq
tako da bi zamolio ekipu da me posavjetuje u vezi ta tri sajta ili ako imate neke prijedloge u vezi poker kuce nevezano uz ove koje sam ja naveo...
prvenstveno me zanima sigurnost kod isplate, da li je moguce cistiti sing-up bonus i imati rakeback/cashback istovremeno(ili nakon sto se ocisti bonus) ili moram izabrati jedno od to dvoje, kakve su igre i  promet na nizim limitima (nl10-20 tu ce mi negdje biti bankroll)...

Zadnji popravljao MrBoguss88 (28-09-2012 11:45:15)

00

Re: PokerPro Ponuda

http://hr.pokerpro.cc/ponuda/

evo ovdje imas kratak opis za sve 3 kuce koje si naveo da te zanimaju

00

Re: PokerPro Ponuda

Na goalwinu se prvo čisti bonus, a kad ga počistiš možeš mijenjati bodove za $ (cashback).
Na noiq čistiš bonus i dobivaš rakeback.
Comeon, ima samo rakeback.

00

Re: PokerPro Ponuda

Po meni najbolja opcija ti je Goalwin. Imas FDB koji se lagano cisti (cini mi se da se cisti kao skoro 50% rakeback-a), fishy igraci, dobar traffic. Comeon je sa cake mreze odnosno sada revolution mreze, vecinom igraju amerikanci tako da igraca imas samo navece. Noiq ti je entraction, a entraction ce se ubrzo ugasiti (cini mi se u decembru).

00

Re: PokerPro Ponuda

Sholja napisao:

Po meni najbolja opcija ti je Goalwin. Imas FDB koji se lagano cisti (cini mi se da se cisti kao skoro 50% rakeback-a), fishy igraci, dobar traffic. Comeon je sa cake mreze odnosno sada revolution mreze, vecinom igraju amerikanci tako da igraca imas samo navece. Noiq ti je entraction, a entraction ce se ubrzo ugasiti (cini mi se u decembru).

puno ti hvala...
a sta je to sa tim noiq,kad se ugasi entraction gasi se i noiq ili prelazi na neku drugu mrezu?

00

Re: PokerPro Ponuda

Noiq prelazi na microgaming

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: PokerPro Ponuda

Skoro svi skinovi sa entractiona ce preci na microgaming, mislim da je VC poker vec presao.

00

Re: PokerPro Ponuda

Sholja napisao:

Skoro svi skinovi sa entractiona ce preci na microgaming, mislim da je VC poker vec presao.

ok! sta to konkretno znaci za ovu ponudu? ostaje sve po istom ili...

00

Re: PokerPro Ponuda

Za sad kad su na entractionu još, ova ponuda stoji... Kad se presele, najvjerojatnije će se to promjenit i bit će isto ko i ostale sobe na microgamingu (mislim da je 30% rakebacka).

00