Tema: PPCOOP

Palo mi je nesto napamet,pa da vidimo da li bi se moglo nesto organizirati...

Zvalo bi se PokerPro Championship of Online Poker.  cool

Znaci nesto slicno kao i svi ovi COOP-ovi,samo sto bi bilo za clanove foruma. Igralo bi se u homegameu. Buyinovi bi bili micro (1$-5$),a turniri svakakvi od NLHE i PLO,pa FR,6max,HU,turbo,KO,...ovisno sta homegame dopusta.

Da bude zanimljivije stavili bi neki side pot od recimo 10$,pa bi na kraju te novce dijelili na prva dva,tri,ovisno koliko nas bude...

E sad ne znam kako bi sa vremenom jer cisto sumnjam da bi svi mogli igrati svaki dan (ja prvi ne mogu). 1-2 puta tjedno?

Eto,to je okvirno ideja,pa ajmo sad sa prijedlozima...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
10

Re: PPCOOP

ja bi igro nl mtt-e , mislim da nas nebi bilo puno tak da cash igračima nebi uzelo puno vremena ( ovo mislim na players pool, da nebi predugo trajalo)

e da vjerujem kad bi nas bilo, da bi se i sa slovenskog foruma ukljičili

Zadnji popravljao cgreen (28-09-2012 03:20:48)

00

Re: PPCOOP

Ja sam in , ali bez 8game,razz,badugi i hi/lo igara. Plo i holdem u svim kombinacijama dolaze u obzir.što se tiče vremena odigravanja to bi se trebalo prethodno odrediti ili ponuditi na odabir. Reg speed mtt bi trebali biti sa nešto kraćim levelima ili napravite raznih struktura. Obavezn i ME od 5$ bi , bile dobra ideja samo nek bude odaziva.

00

Re: PPCOOP

ivica5261 napisao:

Ja sam in , ali bez 8game,razz,badugi i hi/lo igara. Plo i holdem u svim kombinacijama dolaze u obzir.što se tiče vremena odigravanja to bi se trebalo prethodno odrediti ili ponuditi na odabir. Reg speed mtt bi trebali biti sa nešto kraćim levelima ili napravite raznih struktura. Obavezn i ME od 5$ bi , bile dobra ideja samo nek bude odaziva.

+1

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

5

Re: PPCOOP

Ma ne bi isli u te neke egzoticne igre...najegzoticnije bi bilo 6max PLO i to je to...A buduci da bi bio side pot i bodovanje svakog turnira (to jos treba osmisliti) onda je posteno da bude raznih oblika hold'ema tako da svatko moze doci na svoje gdje je najbolji.

Kao sto sam rekao vrijeme ce biti najveci problem. Mislim da bi 1x tjedno bilo ok,ali onda na 10ak turnira to bi trajalo 2-3 mj...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: PPCOOP

Ja sam za i to ti je super ideja ugodno s korisnim smile) sam obavjestite kako i sta smile

00

7

Re: PPCOOP

i ja sam in

00

8

Re: PPCOOP

In ako bude ovako kako kaze Ivica5261

00

9

Re: PPCOOP

Ja sam mislio da main event bude cak malo veci,recimo 11$ ili 8.80$. A ostali nesto ovako:

1.10$+R NLHE
3.30$ freezout HLHE
3.30$ freezout NLHE 6max
2.20$ NLHE HU
2.20$ PLO HU
1.10$+R PLO 6max
3.30$ freezout PLO 6max

Pa sve to u nekim kombinacijama turbo,regular speed,mozda cak i hyper turbo ako se dogovorimo...

A ako bude i side bet od 10$ kako bi onda bodovali? Kako se to inace radi? Mislio sam nesto kao osvojeni iznos/buyin,pa se dobije kao neki koeficijent...ako netko ima frugi prijedlog nek napise.

I da li bi uzimali i ljude izvana ili samo s foruma? Bilo bi fora da nas bude sto vise...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

10

Re: PPCOOP

ja neznam kak se to boduje i kak to ide,

kad se sve dogovorite nek bude tu raspored

kaj se tiće ljudi iz vana , zakaj ne.... kad se sve isplanira moreš okačit i na druge forume , tak je uvijek nabrijanije igrat haha

00

Re: PPCOOP

BIle dobar izbor

Rebuy turniri mogu biti i 2r1a ili unlimited rebuy , kako želite. ME može 5$ ili 8$

Bile napisao:

kako bi onda bodovali? Kako se to inace radi? Mislio sam nesto kao osvojeni iznos/buyin,pa se dobije kao neki koeficijent

kako ćeš odrediti BI na rebuy mtt za taj koeficijent?

Što se tiče odigravanja mtt-a mislim da je recimo nedjelja , 3 eventa optimalno , jer većina koji igraju mtt nedjeljom imaju najviše akcije tako da usput mogu igrat i ovo , a i najviše ljudi je nedjeljom slobodno.

- HU eventi imo - turbo speed 1500 ili 2k starting chips
- freezout - regular speed 3k chips ali leveli po 5min-max 10min
-hypere najradije nebi ubacivao (ako ostali žele možemo stavit) , možda je bolja opcija KO s tim da se dodatni bodovi dobijaju sa što više izbačenih igrača

Zadnji popravljao ivica5261 (29-09-2012 13:42:54)

00

12

Re: PPCOOP

Nedjelja je jedini dan kad ja ne mogu... sad Odnosno mogao bi cca 1 nedjelju u mjesecu kad radim prvu smjenu. Ili popodne prije nrgo idem raditi,ali ne znam koliko bi drugima pasalo...A mislim da je vecina slobodna i preko tjedna u vecernjim satima...

Hyper sam rekao onako usput,cisto da se uzme u obzir,ali ne mora biti...

Za rebuy bi uzeo prosjek po igracu. Npr. 43 igraca,155 rebuya,31 addon = 233,30$. Avg buyin=5,42$. Moze ovaj 1.10$ nek bude unlimited rebuy,a npr. stavimo i jedan 2.20$ 2r1a.

KO ne bi cisto iz razloga jer bi bilo teze pratiti koliko je tko izbacio igraca.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: PPCOOP

http://caribflyer.com/carib/wp-content/uploads/thumbs-up.png može , samo dogovorite raspored i nek se ljudi počnu lagano prijavljivat .

00

Re: PPCOOP

,

Zadnji popravljao ivica5261 (29-09-2012 14:33:49)

00

15

Re: PPCOOP

Polaaaako...:)

Ajde da vidimo da li ima jos netko nesto za reci...

I je li u redu da bude igraca izvana? Ja imam nekoliko frendova koji bi mozda bili za,a ima i neka grupa na fb iz koje bi se sigurno prijavilo jos nekoliko igraca...moglo bi biti zanimljivo.

I jos nesto za side bet:onima koji ce moci igrati vecinu turnira sb ce biti primamljiv,a onima koji nece moci nece biti primamljiv...pa mislim da je ok da se moze igrati i sa sb i bez njega,pa samo onima koji budu uplatili tih 10$ ce se bodovati rezultati. Naravno prije pocetka prvog turnira se svako mora izjasniti ako igra bez ili sa sb i poslati pare escrowu,kojeg btw moramo naci...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: PPCOOP

odlicna ideja.. ja sam isto za, samo nezz kakav cu biti s vremenom

00

17

Re: PPCOOP

Ili mozda da samo razglasim po ostalim pokerpro forumima,pa neka to ostane u krugu pokerproa?

Sad vidim da u home gameu ima standings gdje se automatski boduje (ne znam po kojem principu),pa mozemo se po tome ravnati?

Zadnji popravljao Bile (29-09-2012 15:56:37)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: PPCOOP

ako bi igrali uz Home Games postoji automatska ljestvica - više ima na http://www.pokerstars.com/hr/poker/home … aderboards

Ukratko:

P:PRIBRAJAJU LI SE KLUPSKOM PORETKU REZULTATI SVIH TURNIRA KLUBA?
O:Ne. Kako bi se rezultat turnira pribrojio klupskom poretku turnir mora skupiti barem četiri igrača i upravitelj kluba/administrator prilikom pokretanja turnira mora označiti okvir za pribrajanje rezultata u poredak.
P:KAKO SE DODJELJUJU BODOVI ZA KLUPSKI POREDAK?
O:Ukupan broj bodova dodijeljenih na kvalificiranom turniru potpuno je jednak ukupnom broju igrača na turniru. Tako se na turniru s 20 igrača dodjeljuje 20, a na turniru s 50 igrača 50 bodova. Bodovi se dijele najboljoj trećini sudionika s najviše bodova za najbolje igrače po završetku turnira. (Može doći do zaokruživanja kako bi se osiguralo da je ukupan broj bodova jednak ukupnom broju igrača i da je broj trećine najboljih igrača cijeli broj.)

što se tiče igrača s drugih foruma/van foruma - problem je jedino maksimalan broj igrača koji mogu biti u klubu što trenutno iznosi 100 članova pa to treba imati u vidu, ali mislim da je zapravo dobra ideja jer bi vas ovako, poučen dosadašnjim iskustvom, moglo biti premalo da to ima smisla...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

19

Re: PPCOOP

Thanx iAcesHigh,bas sam to htio potraziti.

A sto se limita tice...daj Boze da bude 100 igraca... big_smile

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

20

Re: PPCOOP

Stavio sam na fb pa vidit ćemo hoće li biti zainteresiranih.

A možete i početi stavljati službene prijave i da li ste za sb od 10$.

Zadnji popravljao Bile (29-09-2012 20:17:48)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

21

Re: PPCOOP

in, neznam za sidebet
BTW piše da se može povećati limit igrača smile

00

22

Re: PPCOOP

Mozete slati prijave:

ID:684038
pass:nemampojma

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: PPCOOP

Prijavio se DEJO1986 CR

00

24

Re: PPCOOP

Za sada 14 prijavljenih...kad bi nas se skupilo 30ak bilo bi super...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

25

Re: PPCOOP

daj napisite kolko bi turnira to trebalo bit, i najbolje da se igra svaki dan, jer ak se bude igralo samo nedjeljom to ce trajat pun kurac

i tko uopce radi te turnire i kome se salje lova za sidebet

00