Tema: zanimljiva situacija pre, open-call-sq-2x4bet

1# ovo je više situacija i pitanje rangea

reg opena utg, ima fold to 3bet 50%, e sad bilo je svega između nas taj session, tipa da lik 3beta vs utg 9% i ja 4beto 9Ts za bluff i on slowplayo AA, i par handova još poslije, ovdije je preflop očito 4bet, ali sam klikno BB i vidio da sq 13% pa odlučio mixat

probajte zanemarit moj flat pre, mene zanima koji je njegov range kad 2x 4beta, očito da shipa no brainer ali ovo mi je izgledalo čudno

UTG je 22/17 , utg open 19, f to 3bet 50, 4bet range 3,8%,
BB 19/13, sad sq već 17%

#2 lik tek sjeo za stol imam par handova , nije 3beto do sad, u to vrijeme kolko s sječam 20/3 tak nešt, utg je 40/20 na par ruku, preflop sam misklicko zbog timinga, nisam znao dal callat da ostavim ovog unutra il ić na value od co pa stisno između lol

tu me isto zanima dal imate kakav alarm kad vas ovakav lik 2x 4beta, ne pitam za moje KK, nek recimao da imamo slabiji hand

____________________                  

Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.10
Big Blind: $0.20

BB ($20)
UTG ($71.78)
MP ($19.59)
CO ($35.72)
BTN (hero) ($22.61)
SB ($31.55)

Dealt to BTN (hero)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/KS.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/KD.png

Preflop: (Pot is: $0.3)

UTG raises to $0.8, MP & CO fold, BTN (hero) calls $0.8, SB calls $0.7, BB raises to $4, UTG raises to $8, BTN (hero) raises to $22.61 (All-In)

Flop: (Pot is $35.41, 4 players, 1 all-in)


Turn: (Pot is $35.41, 4 players, 1 all-in)


River: (Pot is $35.41, 4 players, 1 all-in)


                                                                     
Total Pot: $35.41 | Rake: $35.41




Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.10
Big Blind: $0.20

MP ($21.6)
CO ($15.57)
BTN ($17.5)
SB ($19.8)
BB (hero) ($24.53)
UTG ($27.76)

Dealt to BB (hero)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/KH.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/KS.png

Preflop: (Pot is: $0.3)

UTG raises to $0.6, MP folds, CO raises to $1.4, BTN & SB fold, BB (hero) raises to $3, UTG folds, CO raises to $6.4, BB (hero) raises to $24.53 (All-In)

Flop: (Pot is $31.63, 2 players, 1 all-in)


Turn: (Pot is $31.63, 2 players, 1 all-in)


River: (Pot is $31.63, 2 players, 1 all-in)


                                                                     
Total Pot: $31.63 | Rake: $31.63




00

Re: zanimljiva situacija pre, open-call-sq-2x4bet

Tu je najbitnije da znas koji je villainov 4b stackoff range i koliki mu je fold to ship. Stvar matematike,poznavanja villainovog rangea i igranja u nekom programu koji racuna EV. KK je valjda skoro uvijek stackoff,a za slabiji hend se napamet moze samo bzvz nagadjat,dok poslije racunanja EV-a imas tocan odgovor koji te zanima.

00

Re: zanimljiva situacija pre, open-call-sq-2x4bet

je jasno mi je to, al me zanima jel misliš da je moguće da je on isto vidio da ova lik sq jako puno i sad da 2x 4beta AK s anmjerom da ovaj shipa preko

jer šta ja znam ja mislim da bi ja sve u pravilu shoveao s čim se mislim stackat, da sam na njegovom mjestu

00

Re: zanimljiva situacija pre, open-call-sq-2x4bet

Mislim da je pogresno shipati ako si na njegovom mjestu,treba minrejzat sqz ili mrvicu vise od min da BB ima priliku shipat preko kad je vec tako sqz happy mozda onda i shipa light ili zaspewa.
A za utg mislim da je svakako moguce da 4beta AK,QQ+ jer BB sqza puno pa ga valjda prati sta radi. Ti si underrepao hend pa bi to bila super situacija za ship s obzirom na sve te okolnosti.

00

Re: zanimljiva situacija pre, open-call-sq-2x4bet

pa da,

joj kak sam krivo zabrijal, ja mislio da njemu treba 45 fold eq za BE kad beta 7,2 u 6,6 a ono mu treba više od 50%, išo sam kontra

u svakom slučaju s obzirom kolko ovaj sqiza wide, mislim da on može tu biti i više wide, s namjerom calla

ono ovdije igrači to vjerojatno to tak ne računaju i najčešće ima monster, ali velim kak si reko kad se ideš malo igrat s brojkama vidiš svašta

Zadnji popravljao cgreen (07-10-2012 19:10:21)

00