Re: 3,5 SNG 9man

hvala na detaljnim odgovorimo i analizama  smile  i ja sam gurnuo all in, utg je imao dečke, mp je imao osmice, ali gledao sam cisto da pitam da li je to bio ok play..

00

Re: 3,5 SNG 9man

Rodman napisao:
11331133 napisao:

@ I btw, pitanje za tebe, da li smatras njegov call kao da je reshipao utg-a (jer je meni to prvo palo na pamet)? I jos jedno, sta radis u ovoj istoj situaciji kad mp reshipa?

dodatak: ovo se odnosi na na 2. pitanje: vs tag rega; agrro tag rega; i ribe(kao ova u potu)

Ne nesmatram taj call ko njegov reship iako znam da nebude foldal, gotovo uvjek bude neki biser s A8 ili 55 koji opce nerazmislja da ima netko iza njega s jacim handom i nezna da ak vec igra ruku da mora izolirat jer oni tak nerazmisljaju
Ako reshipa gotovo uvjek callam, osim ak bude neki reg s 3b na jako puno handova manjim od 2.0 onda  znam sigurno da nema šanse da ima slabije od AK ili QQ mozda JJ i nije mi problem bacit, ali takvog slucaja nevjerujem da ima na manjim levelima od 15$ sng

Ja bi tu ko mp reshipo cak sa TT, i AQs+, samo kazem, nevezano za tocno pitanje op-a.

00

28

Re: 3,5 SNG 9man

11331133 napisao:

Ja bi tu ko mp reshipo cak sa TT, i AQs+, samo kazem, nevezano za tocno pitanje op-a.

pre tight si,ko mp trebal bi reshipat 77-88 i AJs AQ osim ak je neki tight reg onda 88 AQs

00

29

Re: 3,5 SNG 9man

ak mislis da imas dovoljan edge u ovih sngima, mozes tu lagano foldat AK jer ti je icm implication dosta velik jer imas iznad 3 pocetnih stackova (isto valja kad znas da MP ima strong range, ne trebas uzimat ovako marginalne spotove sa tolikim stackom, sve je drukcije kad imas ispod 2 pocetna stackova obv, onda je easy stackoff i gg)

moj range tu bi bio JJ+

00

Re: 3,5 SNG 9man

Pajk napisao:

ne trebas uzimat ovako marginalne spotove sa tolikim stackom

po cemu je ovo marginalan spot ?

00

31

Re: 3,5 SNG 9man

po icmu

00

32

Re: 3,5 SNG 9man

Ja sam ovo foldao i na dosta vecim limitima i tezim stolovima, tako da mislim da je ovdje dosta easy fold.. Imas odlicnu situaciju na stolu, dobro ti je i ako se utg udupla, i ako ispadne, samo ne valja ako ti zdonkas 60-70% stacka

00

Re: 3,5 SNG 9man

sng wizard kaze fold, da treba jj+, ako mp reshipa trebamo qq+. Igrao sam se malo sa rangeovima, prosirivao utg i mp rangeove i stvarno par % mijenja situaciju da shovemo ili foldamo. Cini se ipak da je fold ispravan. Iako sng stavlja i utg-a(average) i mp-a(very loose) na dosta tight range... Kad bi znao statse od obojice, i koliko je ovaj veliki manijak mozda bi dobio par % na eqp% pa bi ak bio dobar push, inace ne... Ali samim time sto je samo par % u igri da ak push bude dobar cini se da sa foldom nemres fulat i pajk je u pravu... Nemam pojma jel ovo imalo ista smisla sta sam napisao big_smile, ali vidm da nije doslo do zajednickog rijesenja svih strana.

p.s. sng wizard je malo glupav lol, stavio sam hero-a na 2750 chipsa i raspodijelio ostatku stola chipse (ne bb-u, utg-u i mpu) i sad kaze nakon sto mp calla mi trebamo qq+... Nije mi bas jasno :S, a mislim da se svi slazu da sa <20bb reship je std.

Zadnji popravljao 11331133 (30-09-2012 11:25:38)

00

Re: 3,5 SNG 9man

Pajk napisao:

po icmu

po icmu sam ja totalni donk jer neigram 9man sngove ..tako da se tu nebi upustao u rasprave smile

00

Re: 3,5 SNG 9man

Pajk napisao:

po icmu

po icmu sam ja totalni donk jer neigram 9man sngove ..tako da se tu nebi upustao u rasprave smile

ali mislim da treba uzet u obzir to da je MP idiot i da mu je range tu jako wide tak da ja sebe nevidim da foldam..

Zadnji popravljao Mich_Bjukenon (30-09-2012 11:54:03)

00

Re: 3,5 SNG 9man

+1
ovo nebi nikad foldao (ovakvu indentičnu situaciju) možda mi je to leak..
al ne igram 9 i 45 man pa nebi ni ja previše raspravljao.. al ovak kolko vidim to bi shipao i zadovoljno protrljao ruke  big_smile

00

Re: 3,5 SNG 9man

da li je ovo lagani fold? MP1 na 16 ruku ima 63/19, CO 23/13 na 80 ruku. Da MP1 nije pratio, pratio bi ja bez beda, jer je CO malo divljao.
Koji je optimalan play ako MP1 folda? Da li sam trebao 3-betati MP1?

____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Tournament
Small Blind: t25
Big Blind: t50

UTG (t1615)
UTG+1 (t1445)
MP (t1570)
MP+1 (t1510)
MP+2 (dongino1303) (t1605)
CO (t1760)
BTN (t1195)
SB (t1480)
BB (t1320)

MP+2 (dongino1303) has M value 21.4

Dealt to MP+2 (dongino1303)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JH.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JC.png

Preflop: (Pot is: t75)

UTG & UTG+1 fold, MP raises to t150, MP+1 folds, MP+2 (dongino1303) calls t150, CO raises to t1760 (All-In), BTN & SB & BB fold, MP calls t1420 (All-In)


                                                                     
Total Pot: t3555 | Rake: t3555

00

Re: 3,5 SNG 9man

Po meni si trebal 3-betat MP1  a da si 3-betal morao bi i popratiti onda i all in tak da ti je bolje da si samo callo i foldao All in od CO

00

Re: 3,5 SNG 9man

2 ribe u potu, rana faza, dobro odigrano. Ak imas note da je ovaj divljak onda mozes vs jednog callat sa jj, iako smo u ranoj fazi. I nisi trebao 3b mp1 jer te taj valjda uvijek calla, a iza tebe jos trebaju odigrat mp3,co,btn, sb i bb. Znaci 5 igraca + riba koja ce tesko foldat - nije bas idealno za ranu fazu.

00

Re: 3,5 SNG 9man

11331133 napisao:

2 ribe u potu, rana faza, dobro odigrano. Ak imas note da je ovaj divljak onda mozes vs jednog callat sa jj, iako smo u ranoj fazi. I nisi trebao 3b mp1 jer te taj valjda uvijek calla, a iza tebe jos trebaju odigrat mp3,co,btn, sb i bb. Znaci 5 igraca + riba koja ce tesko foldat - nije bas idealno za ranu fazu.

i Sta smo dobili s callom MP1 da smo ostali sami da na flopu dođe A-K-x

00

Re: 3,5 SNG 9man

Zasto bi u ranoj fazi 3b u pf-u sa jos 6 igraca koji iza tebe jos imaju akciju? Nema smisla, a nema smisla niti ne platit sa JJ 3bb da vidis flop, il sam ja negdje fulao?

00

Re: 3,5 SNG 9man

Manchinator napisao:

MP1 na 16 ruku ima 63/19

3bet allin pf ovom donku i gg

00