Tema: Upomoć!

Evo o čemu se radi:

Počeo sam igrati na Pokerstarsu za play money i imam otvoren Moneybookers račun.
Do sada nisam ništa uplaćivao na niti jedan od tih računa.
Imam račun i od SuperSport kladionice preko kojega se novac može prebacivati na Moneybookers.
E,sad, htio bih probati uplatiti na Moneybookers preko SuperSporta. Ondje piše da je minimalni transfer na Moneysbookers 200kn, SS uzima 1% iznosa od tih 200kn, transferirani novac se pretvara u dolare i imao bih tu svotu na MB računu.
U redu. Meni odgovara. Par dolara za igranje na Pokerstarsu. Dovoljno za neki početak.

ALI mogu li ja uopće prebaciti taj novac sa MB na Pokerstars i igrati za real money ako nisam Pokerstarsu poslao one kopije kartice, osobne i svega što traže?

Na njihovom sajtu piše da me prilikom prve isplate trebaju identificirati - što je sa uplatom na ovakav način?
Ako mogu na taj način uplatiti novac na Pokerstars i normalno igrati, mogu li eventualne dobitke prebacivati na MB bez ikakve identifikacije? Nije mi namjera nikakvo muljanje Pokerstarsa, nego me samo zanima mogu li to učiniti.

Odlučio sam pokušati uplatiti na ovaj način, jer mi baš i nije svejedno PS-u slati svoje podatke, a i baviti se cijelom tom procedurom ako mislim uplatiti tek neku simbličnu svotu toliko da vidim kakva je igra za real money.


Dakle, pitam Vas, je li takva uplata moguća? Imate li sličnih iskustava?
Ne bih htio tako olako kliknuti "dalje" na Supersportu, prebaciti lovu na MB, odande na PS i onda shvatiti da sam zaribao stvar i da je moja svota izgubljena ili možda neupotrebljiva ili da mi kažu da je neki error u pitanju, želim biti 100% siguran da ono što radim funkcionira i da će sve biti OK.


Nadam se da ste razumjeli moje pitanje i unaprijed zahvaljujem na svim informacijama!

00

Re: Upomoć!

Možeš uplatit bez slanja dokumenata, no ne možeš withdrawat s PS-a bez verifikacije accounta. To je to

00

Re: Upomoć!

+1
Sva ti štima, mo ne muljaj a svojim osobnim podacima na PS. Mene su tražili identifikaciju samo kod isplata 6500$+, tak da ne brineš. Isplaćivati sa PS možeš bilo koji iznos, a uplata na supersport ti je sa MB min 100 kn.

00