Tema: Krekani HM2 / 30 day trial period - virtualka

Ima li netko krekani HM2? Ako ima ajde pls pošalji link  smile

Btw ako nekoga zanima onaj 30 day trial period se može svakih mjesec dana produžavati.
Najjednostavnije je ako kreiraš virtualku i imaš novih 30 dana (30 min vremena posla jednom mjesečno).
Unos svih handova na HM2 na virtualki je prošao bez problema. Jedino me unos HUD-a na kojem sam počeo raditi zeza, tj. importam xml file sa hosta i kada gledam hand hystory izaberem svoj HUD  ali mi ga HM2 ne prikazuje ?!?

Također postoje i promo site-ovi preko kojih je moguće logirati se i igrati na npr pokerstarsu i pomoću VPP-a dobiti free HM2.
Ali nažalost za to sam prekasno saznao sad

00

2

Re: Krekani HM2 / 30 day trial period - virtualka

Kak mislis ovu virtualku

00

Re: Krekani HM2 / 30 day trial period - virtualka

Saki5 napisao:

Kak mislis ovu virtualku

misli na recimo VMware - virtual machine.... googlaj malo

poz

00

4

Re: Krekani HM2 / 30 day trial period - virtualka

Download-aj si VMware player i kreiraš virtual machine(name - test1) - stavi gore win xp jer troši manje rama od win 7.
Nakon što si kreirao virtualku kopiraj ju na externi hard. Sada imaš dvije iste virtualke jednu na disku a jednu na externom hardu.
Instaliraš HM2 i imaš 30 dana trial free. Nakon 30 dana izbriši virtualku s kompa i samo kopiraj virtualku sa externog diska na komp(ne gubiš vrijeme na instalaciju OS-a) instaliraš ponovno HM2 i opet imaš 30 dana trial free.
Ovo moraš raditi jednom mjesečno i ako radiš na ovaj način sve što moraš napraviti je instalirati HM2 na virtualku da bi dobio novi trial i to ti je max 10 min posla jednom mjesečno.

Btw za ovo moraš imati malo jači komp (ako imaš malo rama i slabi procesor) ovo nemoj raditi jer će ti virtualka biti spora.

00

Re: Krekani HM2 / 30 day trial period - virtualka

Mussa koju bi konfiguraciju preporučio za HM2 bez te virtualke, mislim ono minimum da runna bez problema?

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

6

Re: Krekani HM2 / 30 day trial period - virtualka

Pa dl-aj HM2 i vidi kako će ti runnati na računalu. Ako ti uspori komp onda je vrijeme za nadogradnju kompa  big_smile
Iskreno nisam gledao koliko HM2 opterećuje procesor i koliko rama uzima, a sada sam na poslu.

00

Re: Krekani HM2 / 30 day trial period - virtualka

mussa napisao:

Download-aj si VMware player i kreiraš virtual machine(name - test1) - stavi gore win xp jer troši manje rama od win 7.
Nakon što si kreirao virtualku kopiraj ju na externi hard. Sada imaš dvije iste virtualke jednu na disku a jednu na externom hardu.
Instaliraš HM2 i imaš 30 dana trial free. Nakon 30 dana izbriši virtualku s kompa i samo kopiraj virtualku sa externog diska na komp(ne gubiš vrijeme na instalaciju OS-a) instaliraš ponovno HM2 i opet imaš 30 dana trial free.
Ovo moraš raditi jednom mjesečno i ako radiš na ovaj način sve što moraš napraviti je instalirati HM2 na virtualku da bi dobio novi trial i to ti je max 10 min posla jednom mjesečno.

Btw za ovo moraš imati malo jači komp (ako imaš malo rama i slabi procesor) ovo nemoj raditi jer će ti virtualka biti spora.

E, kaj to znaci da cu morat svakih 30 dana otvarat novi email log in za free trial i radit export data base? Zmotana sam malo, ali skinula sam ovaj VMware Player danas otprilike kuzim kako to treba funkcionirati, ali sto je sa IP adresom, sto ne pamte to i ne daju neke restrikcije?

Vamos Rafa! Tennis is my life big_smile
00

8

Re: Krekani HM2 / 30 day trial period - virtualka

Nema nikakvih restrikcija, ja sam probao prije 2 dana i HM2 mi uredno radi na virtualki i imam novih 30 dana smile
Tako je svakih 30 dana upišeš neki mail koji ne mora biti stvaran, kome se da otvarati mail, ja sam upisao pero@gamil.com ili tako nešto bezveze.
Ne radiš export database nego import hands.

00

Re: Krekani HM2 / 30 day trial period - virtualka

mussa napisao:

Nema nikakvih restrikcija, ja sam probao prije 2 dana i HM2 mi uredno radi na virtualki i imam novih 30 dana smile
Tako je svakih 30 dana upišeš neki mail koji ne mora biti stvaran, kome se da otvarati mail, ja sam upisao pero@gamil.com ili tako nešto bezveze.
Ne radiš export database nego import hands.

E thanks, to sam si i mislila... Jedino sto mi ne radi NET framework 4.0 sa windows XP, ne znam tocno sto je to, ali na moj hotmail i na nove windows live emailove i sifre nece proraditi...Jel znas sto to znaci? Mozda jer su windowsi hackirani, al priznao mi je serijski broj, ne kuzim...

Vamos Rafa! Tennis is my life big_smile
00

10

Re: Krekani HM2 / 30 day trial period - virtualka

Mene je isto tražio NET framework i skinuo sam ga bez ikakvih problema.
Vidi točno koju ti grešku javlja pa malo proguglaj.

00

Re: Krekani HM2 / 30 day trial period - virtualka

mussa napisao:

Mene je isto tražio NET framework i skinuo sam ga bez ikakvih problema.
Vidi točno koju ti grešku javlja pa malo proguglaj.

wrong username or password  i to za svaki mail big_smile  uzas....uguglala sam malo, vidjela sam da je framework vezan za baze podataka SQL-sorry ak sam nesto pomijesala, ali probala sam ne install taj SQL i nije hito install HM, uglavnom, nije mi sad hitno, imam jos 29 dana! hahaha onda cu se zivcirati big_smile

Vamos Rafa! Tennis is my life big_smile
00

Re: Krekani HM2 / 30 day trial period - virtualka

Da ne dižem novu temu, može pomoć ako tko zna?

Otkad je izašao za HM2 sam koristio "loader_HM" koji resetira svakih 7 dana trial, nemam licencu za njega. E sad izašao je novi update i updejtao sam, međutim kada pokrenem preko loadera više nemam opciju "skip login".

Ima tko da tako pokreće HM2 i da zna kako rješiti problem ako je i njemu isti?Hvala

00

Re: Krekani HM2 / 30 day trial period - virtualka

Rješio. uninstall->starija verzija->win.

00