Tema: Online poker u HR ilegalan?!

Hej ljudi, eto dobila sam prije par tjedana onu VISU koja je vezana za tekuci račun i sa kojom mogu vršiti uplate na neteller, moneybookers! Uglavnom, zvala sam PBZ info telefon kad sam dobila karticu i sad ispala sam jako tupava i plavusa, ali ono...Pitala sam zensku jer se moze vrsiti online plaćanje sa tom VISA-om i rekla mi je zenska da su je zato i pustili u optjecaj...I sad dodjem ja zeni (glupaca) a što je sa online kladenjem jer se moze uplacivati lova na tekuci ako se odlucim da cu se ponekad okladiti? Pitala sam isto ako mi ta VISA ima IBAN jel mogu novce koje zaradim prebaciti na tekuci, jel to legalno buduci da su euri i ne smije se plaćati stranom valutom u RH po zakonu, bla bla bla....Zasto mi je zena rekla da je online kockanje u HR zabranjeno i ilegalno? WTF? Na to sam joj rekla samo hvala na obavijesti, pitala sam tek toliko da znam na cemu sam....

Jos mi je rekla kao da svi to rade...Hm....nije mi to nista jasno, zasto onda mozemo uplacivati novce svuda poker, klade i to....J...te!  roll
Uglavnom znam da niste maloumni ali nemojte slucajno ako imate PBZ VISA payWave uplacivati direktno na online siteove, vec Neteller, MB i ostalo....Zbunjena sam....

Zadnji popravljao marie1510 (19-10-2012 15:22:00)

Vamos Rafa! Tennis is my life big_smile
00

Re: Online poker u HR ilegalan?!

e i ak je ovo sticky tema nek je admini maknu, ne znam...sorry

Vamos Rafa! Tennis is my life big_smile
00

Re: Online poker u HR ilegalan?!

Mislim da piše u jednoj rečenici zakona o igrama na sreću da se nesmije kockati na inozemnim serverima. Ali to nitko ne regulira.

00