Tema: Pitanje oko stakinga

htio bih stejkati frenda kojeg znam u zivo i nije upitno povjerenje nego samo dogovor oko stakinga.

Znači, zanima nas koliko se standardno dijeli u dealu u kojem staker snosi kompletne gubitke.

Znači pitanje glasi: koliko je standardno podjela zarade, koliko bi dugo trebao traja stake da nitko u dealu ne bude oštećen ili je svejedno?

00

Re: Pitanje oko stakinga

sve ti to ovisi..standard neki ti je 50-50% profita+bonusa+sveg ostalog sa MU (no ako si dobar mozes dobiti do 70% u svoju korist) sto se tice duzine stejka to ofc ovisi o tipu igre tj. formatu,medusobnom dog.  tak da..
evo ti tu link sa stejkovima pa vidi malo sam... http://forumserver.twoplustwo.com/135/staking/

00

Re: Pitanje oko stakinga

Ovisi za šta ga stakaš

-Za mtt je nekakav deal od 75/25 ili 70/30 nekakav standard
-Za sngo mislim da je oko 50/50 ili 60/40 u korist stakera ako je uključen coaching
-za cash je deal obično 50/50 , rb i bonuse morate sami dogovoriti da li se dijele ili idu igraču

p.s. ove postotke sam okvirno stavio nisam 100% siguran

-trajanje staka se nemože odrediti to ovisi o vama . Obično staker uzima pravo da može prekinuti staku u bilo kojem trenutku i iz bilo kojeg razloga. Pravila nema nekog posebnog , ako stakaš za cash i ako ti nije cilj da on mouve-upa onda stake može kratko trajat ali baš nema nekog smisla .

- Recimo stejkaš ga za nl5 da 150$ , to je 30BI , bilo bi onda uredu da sljedeći limit ide sa 30BI isto tako down limit ako padne na 60$. Napravite dogovor recimo da stake završava kad on dođe na 500$ ili 1k , tako da prilikom prekida staka i njemu ostaje roll skoro za limit koji je predhodno igrao.

-Ako stejkaš za mtt , onda je malo drugačije imaš NO make-up i make-up deal. Ako je bez make-up onda ga stejkaš s omjerom 75/25 u tvoju korist , ukoliko on busta roll nikome ništa, ako ga stakaš sa make-up sa recimo 100$ i on busta roll , onda ti je on dužan 100$ ukoliko ga ti ubuduće stakaš . Znači popušio on 100$ ti mu opet uplatiš 100$ i on zaradi 500 , prvo ti treba vratiti 100+100=200 , a ovih 300 ostalih koji je profit dijelite u omjeru koji je predviđen za make-up obično je to 50/50 ili 60/40 .

GORANBAXY napisao:

koliko bi dugo trebao traja stake da nitko u dealu ne bude oštećen ili je svejedno?

ovo pitanje mi nije najjasnije , nitko ti nemože garantirat da ćeš biti u plusu bez obzira koliko stejk traje , pogotovo na mtt gdje je varijanca ogromna i gdje se može desiti da nikako ne runna depp i nikom ništa.

GL u svakom slučaju s projektom

00

Re: Pitanje oko stakinga

ivica5261 napisao:
GORANBAXY napisao:

koliko bi dugo trebao traja stake da nitko u dealu ne bude oštećen ili je svejedno?

ovo pitanje mi nije najjasnije , nitko ti nemože garantirat da ćeš biti u plusu bez obzira koliko stejk traje , pogotovo na mtt gdje je varijanca ogromna i gdje se može desiti da nikako ne runna depp i nikom ništa.
GL u svakom slučaju s projektom

Pa mislio sam, npr ako stake traje 2 sessiona (pretjerujem ali čisto da se lakše shvati poanta), da li je netko oštećen s tim ili je svejedno i igraču i stejkeru, pa kako god završi (u plusu ili minusu)?

00

Re: Pitanje oko stakinga

stake bi u principu treba biti long term , eventualno za mtt se može napraviti nekakav Quick hit , pa da lucboxa neki turnir , ako stakaš za cash to treba biti npr 40k handova ili više ili nekakav + koji zadovoljava obojicu .

Stejkat nekoga za malo handova ili kratki vremenski rok za cash je besmisleno i obojica ste u tom slučaju oštćeni . nitko nema profita itd itd

00

Re: Pitanje oko stakinga

Jel ti to pricas o stakingu za igru uzivo?

00

7

Re: Pitanje oko stakinga

ivica5261 napisao:

Znači popušio on 100$ ti mu opet uplatiš 100$ i on zaradi 500 , prvo ti treba vratiti 100+100=200 , a ovih 300 ostalih koji je profit dijelite u omjeru koji je predviđen za make-up obično je to 50/50 ili 60/40 .

lol  ne, kod makeupa plati svako 50% tako da effektivno dodje 50$ makeup + 10 0$ stakeback a brise se sav 100$ makeup

00

Re: Pitanje oko stakinga

onda sam krivo skontao http://pokerterms.com/makeup.html , u svakom slučaju dogovorite sve uvjete prije početka stake i gl

00

9

Re: Pitanje oko stakinga

makeup od prosleg stejka vrijedi 50c po 1$, running makeup u stejku jedino vrijedi 100% (al neznam ko to zove makeup onda)

00