Tema: Stejk 7€ (i 15€ tu i tamo) turbo SNGHU

Pozz!

Tražim stejk za 7€ turbo SNGHU na Pokerstarsu nick madbull11, split 50-50 profit + sve od fpp-a sto zaradim. Pošto sam lockan na pokerprolabsu a i nemam HEM graf kao dokaz bitanja tog levela i igre jedino ako netko nema sharkscop članstvo da mi filtrira HUSNG 7 i 15€ u zadnjih recimo 30 dana neznam šta priložit... Odokativno ovih zadnjih mjesec dana u kojih 500-700 odigranih 7€ i 15€ imam roi 10-15%. Jako tableselectam, imam dogovoreno sa par regova da ne sjedamo jedni drugima itd. Relativno sam nov u cijelom tom SNGHU grindanju  ali nakon par stotina odigranih mislim da sam solidan winner.

Razlog traženja stejka nije toliko financijske prirode (ako nebude zainteresiranih igram dalje sam kao i dosad) nego više zbog samokontrole. Imam tu ružnu naviku u "odmoru" od turbo sng-a pravit izlete na hypere. A na njima sam ili loš ili runnam loše... kako bilo negdje lifteme -1500$ a možda i preko. Kada igram pod stejkom držim se dogovrenog tako da hyperi tad ne dolaze u obzir. Dosad sam bio stejkan 2 puta od toga je jedan nebitan a drugi je od člana ovog foruma, Ribe, s tehničke strane sve je prošlo ako se mene pita u najboljem redu s one bitnije nije, stejk je završio u minusu.

Eto neznam šta  bi više napisao, banka od 250$ mi je dovoljna ako ne i predovoljna s obzirom da mi je najveći down bio 5 BI, i prodajem u dijelovima od neznam... 10%. I da, nebih se vremenski ograničavao nego po broju odigranih pa nekih 500 komada bi trajao stejk a to je po mom tempu igre oko 10-15 dana. Dnevni updejti. I to je to. Danas i sutra ako prodam sherove ok, ako ne od utorka lockam temu i najvjerojatnije igram dalje sam.

Lp!

Zadnji popravljao wannabePRO (28-10-2012 18:40:54)

01