Tema: Pojeo me cash !!

Pozdrav ekipa, evo i mene...na site sam došao na nagovor frenda koji me i upoznao sa pokerom te vođen njegovim iskustvom rekoh da se i ja okušam...uglavnom početnik sam što se tiče pokera, igrao sam na Tiltu sa onih 50 bucksa što dobiješ od PokerStrategya u stotinjak dana sam se kroz turnire za 1 dolar i kasnije 3 popeo do skoro 500 dolara. Tada jedan dan nije bilo moguće igrat ništa osim Zooma(iskreno ne sjećam se kako se to tamo zvalo, ali na Starsima je to Zoom) tamo sam se popeo do 1300 naravno da je bilo samo pitanje vremena kad ću to sve spušit...nakon zatvaranja Tilta prešao sam na Starse, htio sam uhvatit onaj bonus od 600$ pričao s tim istim frendom koji me vodi kroz meni malo poznat poker svijet, on je već neko vrijeme igrao Omahu kaže da je rake velik i da ima puno riba...ja zbrojim dva i dva reko i da ne igram nešto extra da budem na nuli uzmem bonus i super...ipak i tu činim istu pogrešku velike oscilacije nakon kojih se idem čupat na više limite, na tu foru se popnem do 2000$ ali opet sve puknem...kako radim u ugostiteljstvu pred kraj ove sezonje nije bilo posla te ja na šljaci igruckao neke turnire za FPP koji su mi bili ostali i tako dobijem entry od 20$ za neki turnir koji je na kraju canceliran te mi to bude prebačeno kao Tmoney s tom lovom prvo kroz turnire od 1 $ onda 2 i pol sad 3 i pol popeo sam se u nepuna 2 mjeseca do 250$..kako imam dosta slobodnog vremena a i pred nama su ružni dani odlučio se malo više posvetit pokeru i to isključivo turnirima tko kod ima kakvu konstruktivnu ideju ili kritiku kako da poboljšam svoju igru eto sve je dobrodošlo...

00

Re: Pojeo me cash !!

daj malo enter stisni par puta i preuredi tekst... ljudima se neda ovo čitati.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Pojeo me cash !!

bome admiral, lijepa dobrodoslica big_smile
ako ti se ne da citati, nemoj citati...

00

Re: Pojeo me cash !!

Rear_Admiral napisao:

daj malo enter stisni par puta i preuredi tekst... ljudima se neda ovo čitati.

+1
Tešto je ovo čitati.

Dobrodošao na forum...

00

Re: Pojeo me cash !!

Jedan jedini savjet. Ako ga se ne misliš držati, prestani igrati poker zauvijek jer je inače samo gubitak vremena.

Savjet je slijedeći: proguglaj pojam Bank roll managmenet (iako vjerojatno poznaš taj pojam) i prouči svaku sitnicu vezanu za to. Drži se uputa kao slijepac plota i bit će ok. Već i sam znaš da u jednom danu možeš sje... par mjeseci dobre igre i truda.

A za kraj, DOBRO DOŠAO smile

00

Re: Pojeo me cash !!

dobro dosao!
tvoj nick mi je nekako poznat.. ja igram sng 27m i 45m regspeed BI od 3.5, 6 i 7.

00

Re: Pojeo me cash !!

Hvala svima na dobrodoslici i pokojem savjetu
Moguce posto igram iskljucivo 45m regspeed 3.5 tu i tamo koji 2.5 90m.
P.s. otkrio sam i enter..:p

10