Tema: Pozdrav (tl;dr)

Kao prvo, lijep pozdrav svim forumašima!

Kao drugo, ispričavam se što mi je prvi post toliki, ali barem sam vas upozorio u naslovu teme. smile

Kartaške igre igram otkad znam za sebe i mislim da ih nema puno koje nisam igrao (trešeta, briškula, trijumf, remi, tač, pikol, bela, sedmica, kifameno, kvintilja, bela, šnaps, poker, uno, preferans, bridž itd. smile). Sa Texas holdemom sam se upoznao vjerojatno kao i većina vas - prvo preko televizije, zatim igrajući za sitne novce sa prijateljima (u to vrijeme nisam još bio sasvim siguran jel' boja jača od skale big_smile) i naposljetku, prije otprilike dvije godine, sam počeo igrati i online.

Počeo sam sa igrom na PokerTimeu (Microgaming) sa sign-up bonusom od €7.5, i tamo se zadržao sve do sada, igrajući uglavnom SnGove, jer su mi po formi bili najpoznatiji, a i jer mi BRM nije ostavljao mnogo izbora. Nisam bankrotirao, ali nisam ni postigao mnogo - BE na nekih 2k turnira (zahvaljujući rakebacku i ponekom dobrom freeroll rezultatu). Ovog ljeta sam pokušao malo redovitije igrati - cilj mi je bio 500 turnira u mjesec dana (da, znam da je to sića, ali meni je to bila ok cifra za prvi pokušaj "grinda" smile). Odradio sam to prilično loše (cca 1200-1700 na grafu), sa nekim sitnim minusom, no tu sam negdje i luckboxao freeroll za $250 pa sam nadobudno moveup-ao smile. Nakon kratkog dobrog runa i pokušaja na €10 (provalija na grafu smile), vratio sam se sve do €2.5 i tamo sam i sada, sa nekih 70-ak buy-inova.

http://i49.tinypic.com/nz50dd.jpg

PokerPro forum pratim gotovo toliko dugo koliko i igram. Do sada se nisam prijavljivao jer nisam imao ništa pametno za reći. To se nije promijenilo, ali možda ću imati pokoje ne-sasvim-glupo pitanje smile. Iako želim da mi poker ostane samo hobi, odlučio sam pokušati sa malo ozbiljnijim pristupom igri, a ako bude i nekih konkretnih rezultata nitko sretniji od mene. Vjerujem da je ovo pravo mjesto za takvo nešto.

Unaprijed zahvaljujem na podršci,
Parangal

Zadnji popravljao Parangal (04-11-2012 22:32:32)

70

Re: Pozdrav (tl;dr)

Dobrodošao na forum... Nadam se da će ti sudjelovanje u raspravama pomoći u poker karijeri...

00

Re: Pozdrav (tl;dr)

Dobar prvi post. Pamet u glavu samo.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Pozdrav (tl;dr)

pozz... samo peglaj i bit ce dobro  tongue

00

Re: Pozdrav (tl;dr)

Pozdrav, moja preporuka ti je ako si jos na microgaming mrezi da se maknes od tamo ili da barem promijenis room i igras na njihova top 2-3 vodeca rooma zato jer tamo cesto propadaju "sporedne" poker sobe.

00

Re: Pozdrav (tl;dr)

Rear_Admiral napisao:

Dobar prvi post. Pamet u glavu samo.

this!


Welcome  cool

00

Re: Pozdrav (tl;dr)

welcome club  heart  diamond  club  diamond  heart  heart  diamond

next year at this time i will be milionar....a vrime je..