Tema: Sajtovi nl50-nl100

Zanimaju me najbolji networkovi s najboljim prometom na nl50-nl100 primarno HU NL i PLO, ali i 6max NL i PLO.
I jel se moze sad igrati na FTP-u? Ako da, kakav je tamo promet?
Svaka informacija je od pomoci smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
01

2

Re: Sajtovi nl50-nl100

stars i tilt, dovoljno akcije na tim limitima, najsigurniji siteovi i sve ostalo...

30

3

Re: Sajtovi nl50-nl100

na tiltu imas beskonacno akcije na nl50 holdemu

00

Re: Sajtovi nl50-nl100

Hvala za info za FTP, ali zanimaju me vise fishy network tj. samo da ima solidan promet na tim limitima pa ako mi moze netko neki info (ko vec igra te limite i to).
Ak nista, barem neko neki savjet za sljedece networke:
Boss Media
Enet
Entraction
Ipoker
Merge
Ongame
Muchos Poker
Everleaf

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Sajtovi nl50-nl100

Za muchos ti mogu reći da prometa uopće nema, igra se do nl50, 5 stolova možeš nakupit ako paralelno prašiš i plo. Sad im je akcija neka za ajfone itd pa ima hrpa regova koji sudeći prema službenoj ljestvici igraju 5000 rejkanih ruku dnevno.

00

Re: Sajtovi nl50-nl100

MasaKrisT napisao:

regova koji sudeći prema službenoj ljestvici igraju 5000 rejkanih ruku dnevno.

Jedina osoba koju znam da moze igrati 5k rejkanih handova dnevno je gmiko na Starsu. Da bi imao 5k rejkanih dnevno, moras igrati oko 25k handova

Zadnji popravljao rounder1984 (15-11-2012 20:07:17)

31

Re: Sajtovi nl50-nl100

Možda si Gmiko tamo može naći prijatelje.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
23

Re: Sajtovi nl50-nl100

šta ste se uvatili čovika iz čista mira

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
30

Re: Sajtovi nl50-nl100

chillin napisao:

šta ste se uvatili čovika iz čista mira

+1

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
10

Re: Sajtovi nl50-nl100

chillin napisao:

šta ste se uvatili čovika iz čista mira

Ne trebas govoriti u mnozini.
Ja se nisam sprdao, nego rekao ozbiljno.

Toliko handova u danu sam vidio samo kod gmike kad je igrao preko 12h dnevno na 24 stola.

11

Re: Sajtovi nl50-nl100

i moramo ga cijenit zbog toga. 
Ispricavan se ako sam dobio kriv dojam, onda moj komentar (nimalo zlobni) upucen je rear_admiral-u  .

Uzivajte u oslobodjenoj Hrvatskoj.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
32

Re: Sajtovi nl50-nl100

rounder1984 napisao:
MasaKrisT napisao:

regova koji sudeći prema službenoj ljestvici igraju 5000 rejkanih ruku dnevno.

Jedina osoba koju znam da moze igrati 5k rejkanih handova dnevno je gmiko na Starsu. Da bi imao 5k rejkanih dnevno, moras igrati oko 25k handova

https://www.muchospoker.com/eng/muchos-speed-raked-hands-race?utm_medium=email&utm_source=UniSender:Players&utm_campaign=10118267

Prvi lik je nakon jednog dana imao 5000+ raked handova, dosad je odigrano 5 dana, ima 16999. Očito je malo usporio jer se odvojio. Kako i zašto radi toliku količinu - stvarno pojma nemam.

00

Re: Sajtovi nl50-nl100

MasaKrisT napisao:
rounder1984 napisao:
MasaKrisT napisao:

regova koji sudeći prema službenoj ljestvici igraju 5000 rejkanih ruku dnevno.

Jedina osoba koju znam da moze igrati 5k rejkanih handova dnevno je gmiko na Starsu. Da bi imao 5k rejkanih dnevno, moras igrati oko 25k handova

https://www.muchospoker.com/eng/muchos-speed-raked-hands-race?utm_medium=email&utm_source=UniSender:Players&utm_campaign=10118267

Prvi lik je nakon jednog dana imao 5000+ raked handova, dosad je odigrano 5 dana, ima 16999. Očito je malo usporio jer se odvojio. Kako i zašto radi toliku količinu - stvarno pojma nemam.

Ako igra FL ili PLO sigurno radi vise rejkanih handova nego NL igrači. To ti je mozda odgovor na pitanje "kako". A na ovaj dio "zasto" mislin da nema smisla odgovarat smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Sajtovi nl50-nl100

Jel ima netko bilokakvo iskustvo ili info za ''Howdy poker'' (to je kao spoj 5 mreza, ongame, cake, boss, ipoker..)
Zanima me jel to kao ''pouzdana'' ili neka đinđi-linđi stranica?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00