Tema: što sad ljubav ima s tim?

ono što me najviše zanima...

pitala sam frendove profiće i uglavnom bi ostali zatečeni, da ne kažem zbunjeni mojim pitanjem -

osjećate li još uvijek veliku ljubav prema pokeru/graničnu opsesiju istim/ kao na početku, pretpostavit ću da je to bio početni impuls?

ili s vremenom vaša igra postaje.. mehanička, automatizirana..posao?


ne mislim pritom na ljubav prema osvajanju turnira i time keša, ljubav prema igri, adrenalin kad počne padat flop <3

00

Re: što sad ljubav ima s tim?

Zavisi koji flop  big_smile

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
30

Re: što sad ljubav ima s tim?

a i to što kažeš


truer words have never...

00

Re: što sad ljubav ima s tim?

ajspingvin napisao:

Zavisi koji flop  big_smile

haha, +1
Zavisi ak te ide... Onda je super, al ak si u downswingu, onda igraš samo jer moraš. Barem je kod mene tako.

00

Re: što sad ljubav ima s tim?

ajspingvin napisao:

Zavisi koji flop  big_smile

big_smile Jedna od boljih izjava u zadnje vrijeme. meni je trenutno puno vise mehanicka igra, al to jer se zurim na zoom pokeru oslobodit bonuse koje full tilt dijeli...onda kad povecam roll, idem igrati iz ciste ljubavi smile

00

Re: što sad ljubav ima s tim?

Kad igraš jer moraš onda nema ljubavi najčešće.
Ja sam bio zaljubljen u početku, ali povrijedio me par puta i sad znam da će opet. Ali još uvijek namo imati lijepe trenutke.  heart  heart

Mu-mu mu mu mu mu mu!
10

Re: što sad ljubav ima s tim?

Rear_Admiral napisao:

Kad igraš jer moraš onda nema ljubavi najčešće.
Ja sam bio zaljubljen u početku, ali povrijedio me par puta i sad znam da će opet. Ali još uvijek namo imati lijepe trenutke.  heart  heart

ovo je kinda cute  big_smile


to je prava ljubav, opraštanje . serem li ga serem ha

00

Re: što sad ljubav ima s tim?

Igram par godina i sto duze igram poker to ga sve vise i vise volim. Jer se jos smatram relativnim pocetnikom(vise zbog limita koje igram) nego radi svoje igre, i svaki put kad nesto naucim, najmanju sitnicu zavolim vise poker smile. Opsesiju nemam, smatram ga poslom, i to poslom u kojem uzivam, a sto se tice igre, ona je u neku ruku automatizirana, recimo automatizirana u nekim dijelovima igre, kao npr. u ranoj fazi(sng) i push fold fazi (range-u koje guram). Ostatak igre ne smatram mehanickom jer pokusavam odigrat svaki hand tocno vs igraca kojega napadam ili vs kojeg se branim, a sve ostalo su nijanse. I gore je ajspnigvin dao dobar komentar big_smile, iako se ja vise oslanjam na turn/river tongue.

00