Tema: isplativost i tajming

dakle, već 2 tjedna igram turbo 0,10 usd sit'n'go turnire (mt) na ps-u, i tu mi relativno dobro ide, bar zadnjih nekoliko dana kada isključivo ulazim itm (10 puta od zadnjih 10). Dosta sam kritična sama prema sebi, ali objektivno nemam zašto ne biti zadovoljna budući da sam bila totalni početnik, prvi dan sam htjela igrat svaki hand sa slikom valjda rofl.

sad me zanima - kada si sagradim bankroll dovoljan za igranje skupljih turnira (npr. ove za  0,50 usd, za 0,25 već imam, al to bih možda preskočila), da rokam po tome ili da pričekam još malo i krenem direktno na ove za dolar i više?

pitam zato što mi se nekako čini da svi ovi ispod nisu baš isplativi, možda se bolje držat ovih za 0,10 do daljnjeg.

ali možda sam u krivu, vi ćete bolje znati .

Zadnji popravljao tina_nl (22-11-2012 17:04:07)

00

Re: isplativost i tajming

sto znaci nisu isplativi? ideja je dizati se po limitima postupno. i zbog prilagodbe, i zbog vece fleksibilnosti movedowna ako te varijanca popapa...

00

Re: isplativost i tajming

i da- kako "znati" kada si spreman za veće uloge, naprednije protivnike?  big_smile

ono, ima li smisla i s dovoljno velikim br-om igrati takvo što, pa čak i ako nikad nisi osvojio 1.mjesto?

00

Re: isplativost i tajming

behemont napisao:

sto znaci nisu isplativi? ideja je dizati se po limitima postupno. i zbog prilagodbe, i zbog vece fleksibilnosti movedowna ako te varijanca popapa...

mda. i pobrkala sam nešto, ovi za 0,25 ne postoje u toj strukturi koju igram.  onda idem na 0,50 usd, nadam se, već sljedeći tjedan.

hvala  smile

00

Re: isplativost i tajming

joj

00

Re: isplativost i tajming

hendrixjimmi napisao:

joj

što te muči, care?

01

Re: isplativost i tajming

Daj uploadaj neke slike.

Katapultirat cemo te odmah na $10 mtt.

10

8

Re: isplativost i tajming

tina_nl napisao:
hendrixjimmi napisao:

joj

što te muči, care?

Nista, to je bio ulet..

p.s. šalu na stranu, samo ti igraj, pazi na BRM i sve ok  wink

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: isplativost i tajming

dobro.

ispričavam se ako je pitanje zvučalo glupo, stvarmo ne bih znala, zato i jesam tu.

prihvaćeno sve i gl!

00

10

Re: isplativost i tajming

igraj ono za sto imas pare

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: isplativost i tajming

Nema naprednih protivnika na mikro limitima, ima nekih regulara  ali daleko su od "naprednih".

Najbolje ti je odmah početi igrati 0,50 (90 igrača) na starsu i učiti tu igru, nakon nekih 100tinjak ako ti roll dopusta pređeš
na 1$.to su najbolji po meni za početnike,na 0,50 su igrači loši,na 1$ već ima regova.

Pare nisu problem,  para nema a nemamo ni problema.Pare nisu problem, nemam pare ali imam ja drugare.Šta će nama pare, pare samo sreću kvare.
00

12

Re: isplativost i tajming

tina_nl napisao:

i da- kako "znati" kada si spreman za veće uloge, naprednije protivnike?  big_smile

Ako ti je trenutno roll npr. $5, skupi $2-3 dodatna i s time probaj visi limit igrat. Ako bustas to, s ovih 5 peglaj dalje limit koji beatas i kad skupis ponovo pucaj nazad.

Tak ces i najlakse vidit dal su igraci isti il bolji od limita nize

Zadnji popravljao vjekan (22-11-2012 22:04:27)

00

Re: isplativost i tajming

evo, osvojih prvi turnir ikad, zajedno s još podosta ft-ova imam za veće limite <3

frend bi da odmah probam s ovima za dolar, al dat ću si još malo vremena vjerojatno.

20