Tema: Teška odluka(za mene)

Završna faza turnira 3.30 90m ostalo nas 17, BB 1200 moj moj stack 16000.
Foldano do blindova, SB mini raise(njegov stack 15900) ja K10 koja je ispravna odluka i zašto ?

00

Re: Teška odluka(za mene)

nisam igrao puno tih 90man , ali s obzirom da ekipa jako puno krade na btn,co,sb  mora ti bit jasno da njihov range je dosta wide.

-ti imaš 13bb , ne mislim da je profitabilno callat , pa čak i IP s toliko bb , jer će pn cbetat svaki flop , tako da fistpump 3bet all-in

00

Re: Teška odluka(za mene)

Sve je rekao forumaš iznad, tu je K10 ispred njegovog rangea, callati je najgora od 3 opcije(po meni)
kad all inas u većini slučajeva osvajaš pot odmah, a i kad te calla nikad nisi ili gotov nikad ispod 30%
to je po meni dovoljno za all in.

Pare nisu problem,  para nema a nemamo ni problema.Pare nisu problem, nemam pare ali imam ja drugare.Šta će nama pare, pare samo sreću kvare.
00

4

Re: Teška odluka(za mene)

call nije ni opcija, ili shove ili fold ..on opena a ima jedva 10BBs i   trebas uzeti u obzir s cim to radi i da li je tip igraca koji jos uvijek s toliko BBs opena/folda na shove ili to radi samo da bi inducirao shove od vas iza..ako je ovo prvo shove, ako je ovo drugo fold....oh sry, zanemrai ovo, mislio sam da je BB  1600..shove je to

Zadnji popravljao gi85 (23-11-2012 15:51:32)

00

Re: Teška odluka(za mene)

Ja guram All-in on pokazuje AA.
Često gubim na taj način turnire ili uđem u neki flip koji rijetko dobivam i onda se s tajtam i doguram do nekog 5 mjesta u najboljem slučaju drugog ali od toga nemam negoli minus na duge staze.

00

Re: Teška odluka(za mene)

Trebaš samo raditi veliki volume, igrao sam dosta 90 man sng(turbo) na starsu.
ne možeš tu ništa nego igrati dalje.

Bilo bi dobro ako igraš turnire da si skineš universal replayer, i nađeš ekipu koja igra turnire koje i ti
pa ti daju hh turnira da gledaš.Tako učiš, plus hem ti je must have za ozbiljno igranje.

Zadnji popravljao monkey on tilt (23-11-2012 18:47:21)

Pare nisu problem,  para nema a nemamo ni problema.Pare nisu problem, nemam pare ali imam ja drugare.Šta će nama pare, pare samo sreću kvare.
00