Tema: NL25 i NL50 6max FTP

Evo nekih handova za komentirat:

Hand br.1 http://weaktight.com/5252968
Hand br. 2 http://weaktight.com/5252981
Hand br.3 http://weaktight.com/5252995
Hand br 4 http://wt.ag/XSLxrr
Hand br 5 http://weaktight.com/5253061
Hand br 6  http://weaktight.com/5253088
Hand br 7 http://weaktight.com/5253099

Živjeli!

Zadnji popravljao ajspingvin (28-11-2012 21:33:21)

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

tl;dr;?

bez ikakvog info-a i 7 handova odjednom... teško da ćeš dobiti koji komentar.

20

Re: NL25 i NL50 6max FTP

roba59 napisao:

tl;dr;?

bez ikakvog info-a i 7 handova odjednom... teško da ćeš dobiti koji komentar.

stavit ću sutra navečer, sad sam komentirao sa frendom pa samo pejstao. Kod većine nema historya i noteova ionako (FTP nepoznanica big_smile )

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

1. ako si već odlučio check onda foldaj na akciju koju si dobio
2. Ovisi o igrači i njegovom rangeu... ako misliš da ima dosta PP koje će foldat onda mi se turn shove čini ok, al riba bu tu teško ikakav fold pronašla
3. Fold flop. Teško će ti igrač na NL25 pronać fold kad ovako odigraš hand, al meni se ne čini loše (problem je i dijelom njegov mali bet zbog kojeg će on sam sebe nagovorit na call jer će mislit da se tebi čini weak)
4. Rijetko ćeš imat veliki EQ tu kad se zguraš, al neznam kako bi bilo najbolje odigrat...
5. Ja bi rađe 3bet ili fold PF. Preslab mi je hand za call PF.
6. Ovisi o igrači. Često betam turn jer će Tx callat još jedan street, a moguće i PP.
7. Post flop mi se čini ok, al ja često ovo 4betam PF jer ne želim igrat van pozicije, a i taj SQZ dosta jako djeluje.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (26-11-2012 13:27:34)

00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

1. Odigrao bi običan CB. Kad bi vidio 2 calla ili čak i agresiju odustao bih.
2. OK odigrano iako bih ovako igrao samo na dokazane regove, a ti nemaš informacija.
3. Fold na flopu
4. Ovo stvarno zavisi o villainu. Protiv regova ovo foldam PF OOP. Obzirom da nemaš informacija a ušao si u pot situacija postaje   vrlo zajebana. Svakako je bolji donk bet nego C/R. Calla te samo bolja ruka.
5. S ovom kartom callam samo ekipu sa užim range-om. Na flopu teža odluka, prije bi bio fold nego call. Nisi duboko u potu.
6. Isto bi postupio
7. Fold PF. Koji range ti tu beataš OOP?

Zadnji popravljao chvarkesh (26-11-2012 11:41:00)

00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

Alpha i cvarkesh hvala na komentarima. Izgleda da previse para gubim na playevima koji mozda nisu za NL25. Radim si probleme što neću pustiti pot.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

Hand br.8 http://weaktight.com/5264036

5 handova na njemu 0/0

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

Ako nemaš handova na njemu, imaš jednu drugu informaciju. Čovjek ne čeka da dođe na red za blind (u sobi gdje ja igram nije ni moguće dati blind sa BTN-a). To je lampica za ribu.

Onda još odmah igra prvi pot angažirano. Ja bi callao flop i C/rejzao turn. Zažmirio pa kud puklo. Mene iskustvo uči da takvi koji ulete u blind prvu ruku i onda ovako luduje da su ribičice.

Tip predstavlja samo set. Kolike su šanse da odmah da blind preko reda, ulovi ručni par i seta, i odigra odmah tako izravno na monstera.

00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

chvarkesh napisao:

Ako nemaš handova na njemu, imaš jednu drugu informaciju. Čovjek ne čeka da dođe na red za blind (u sobi gdje ja igram nije ni moguće dati blind sa BTN-a). To je lampica za ribu.

Po čemu si to skuzio? Ja ne vidim da je postao blind.

00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

Da bi to bila situacija, onda se slažem s tobom. Mislim da bih već turn foldao, ima igrača iza sebe još na flopu, sumnjam da će raditi pizdarije, a to ne znamo i lijepo foldaš i čekaš bolji spot tongue

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

Ono što me muči je i river karta. Da li bi callali da je river npr. 2 ili još bolje 7 odnosno 9?

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

ajspingvin napisao:

Izgleda da previse para gubim na playevima koji mozda nisu za NL25. Radim si probleme što neću pustiti pot.

Po meni, na nižim limitima je najvažnije znati foldat.

Što se tiče AK handa, foldao bi turn vjerojatno. Ne vjerujem da će ovaj ić u neke bluffove s igračem iza. Također ukoliko je lik riba, sizing bi povećao i betao minimalno 3.5 do PSB.

00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

roba59 napisao:
chvarkesh napisao:

Ako nemaš handova na njemu, imaš jednu drugu informaciju. Čovjek ne čeka da dođe na red za blind (u sobi gdje ja igram nije ni moguće dati blind sa BTN-a). To je lampica za ribu.

Po čemu si to skuzio? Ja ne vidim da je postao blind.

Moj krevet. Vidio sam 0/0 i zabrijao da nema handova na njemu. Ako nema handova na njemu a tip je na BTN-u onda je morao postati blind. Očigledno da nije, moj propust.

Znači, fold bez razmišljanja.

00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

Hand br.9 http://weaktight.com/5277853

Igra 23/19, aggr 1.28 na 86 handova, prvi raise flop i(li)turn

Jednostavno ne vidim hand koji beatam, sjebo sam sa potbetom na turnu. Previdio Q kao jedinu karta koja me ubija (dolazi J9 i JK). Cijenim konstruktivna mišljenja kao i dosad.

@Alpha na ovom handu mi je prošla tvoja izjava kroz glavu:
Po meni, na nižim limitima je najvažnije znati foldat. big_smile

Zadnji popravljao ajspingvin (03-12-2012 15:06:16)

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

Los fold.
Beatas krivo odigrani AQ,a i da ima straight ne mozes foldat zbog oddsa za full house.

00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

I sizing dosta los,2/3 ili 3/4 je puno bolje.

00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

RufMichAn666 napisao:

Los fold.
Beatas krivo odigrani AQ,a i da ima straight ne mozes foldat zbog oddsa za full house.

On tu nikad nema AQ. Full house napamet racunajuci- 10 outova ili ti 20% vs 22% pot odds

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

ajspingvin napisao:
RufMichAn666 napisao:

Los fold.
Beatas krivo odigrani AQ,a i da ima straight ne mozes foldat zbog oddsa za full house.

On tu nikad nema AQ. Full house napamet racunajuci- 10 outova ili ti 20% vs 22% pot odds

Nemoj napamet racunat ili po outovima,to ti ne valja,imas pokerstove ili sl program.
Board: Ac Th 8c Qd
Dead: 

    equity     win     tie           pots won     pots tied   
Hand 0:     77.273%      77.27%     00.00%               1632             0.00   { KJs, KJo }
Hand 1:     22.727%      22.73%     00.00%                480             0.00   { 88 }

+ implied odds jer ce vise puta shipat nego checkirat str8 na riv cak i kad pokupis fullhouse.

00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

RufMichAn666 napisao:
ajspingvin napisao:
RufMichAn666 napisao:

Los fold.
Beatas krivo odigrani AQ,a i da ima straight ne mozes foldat zbog oddsa za full house.

On tu nikad nema AQ. Full house napamet racunajuci- 10 outova ili ti 20% vs 22% pot odds

Nemoj napamet racunat ili po outovima,to ti ne valja,imas pokerstove ili sl program.
Board: Ac Th 8c Qd
Dead: 

    equity     win     tie           pots won     pots tied   
Hand 0:     77.273%      77.27%     00.00%               1632             0.00   { KJs, KJo }
Hand 1:     22.727%      22.73%     00.00%                480             0.00   { 88 }

+ implied odds jer ce vise puta shipat nego checkirat str8 na riv cak i kad pokupis fullhouse.

Zaboravljas hand koji ima najcesce J9

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

ajspingvin napisao:

Zaboravljas hand koji ima najcesce J9

Češće će imati KJ nego 9J. Mislim da te na turnu raisea sa KJ/TT/AQ (TT će često raiseat flop, ponekad i PF pa je manje vjerojatno da ga ima na turnu). Svakako bi platio i vidio dalje akciju/kartu na riveru pa odlučio.

00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

ajspingvin napisao:

Zaboravljas hand koji ima najcesce J9

? Cak i da ima J9s i dalje imas isti eq..............
I otkud to da ce cesce imati J9. J9o nece imat sigurno,a J9s isto sumnjam,pogotovo s njegovom razlikom izmedju vpip pfr.

00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

RufMichAn666 napisao:

Los fold.
Beatas krivo odigrani AQ,a i da ima straight ne mozes foldat zbog oddsa za full house.

Na što točno misliš pod krivo odigrani?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: NL25 i NL50 6max FTP

Rear_Admiral napisao:
RufMichAn666 napisao:

Los fold.
Beatas krivo odigrani AQ,a i da ima straight ne mozes foldat zbog oddsa za full house.

Na što točno misliš pod krivo odigrani?

Mislim da je veci +EV samo callati turn bet s AQ i da je rejzanje vjerojatno overplay koji lako moze postati upitan +EV iz razloga sto dobar MP igrac nece nastaviti na turn raise s puno slabijih hendova od AQ.

Zadnji popravljao RufMichAn666 (03-12-2012 19:25:18)

00