Tema: pozdrav za sve

Veliki pozdrav za sve,
novi sam na ovom forumu i samo sam htio pozdravit sve , dolazim iz BiH(sarajeva), nisam iz Hrvatske, ako to nije problem ?
Imam 17 godina i  poker igram vec 2 godine, a aktivno ga igram zadnjih godinu dana na pokerstarsu imam akaunt i zovem se " EnoVeliki " na pokerstarsu, inace mi je ime Enes
Sto se tice pokera, ne igram ga bog zna sta, polako ucim i napredujem, volik turnirsku igru vise od cash , na pokerstaru igram manje turnire do 10 $ buy ina, volim tihgt igru i odgovara mi za sada, sto se tice literature zza poker , nabavio sam knjigu " harington o texas holdem " kazu da je dobra knjiga , ali nemam vremena od skole da je do kraja procitam , procito sam je do pola
eto toliko od mene i nadam se da ce te mi pomoci ako mi nekad zatreba pomoc <3

20

Re: pozdrav za sve

Dobrodoša

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: pozdrav za sve

dobrodošao

OVER95 napisao:

manje turnire do 10 $ buy ina

dobri su to tuniri , gl , puno volumena i strpljenja  spade

00

Re: pozdrav za sve

Dobrodošao i sretno!

Kakve si uspjehe do sada ostvario. Jel se nađe barem za kakav pošten džeparac? smile

00

Re: pozdrav za sve

chvarkesh napisao:

Dobrodošao i sretno!

Kakve si uspjehe do sada ostvario. Jel se nađe barem za kakav pošten džeparac? smile

pa prosle godine sam usao za finalni sto za ept zagreb, ali zato sto nisam punoljetan , sam odustao i zaradio za moje godine dosta para

00

Re: pozdrav za sve

chvarkesh napisao:

Dobrodošao i sretno!

Kakve si uspjehe do sada ostvario. Jel se nađe barem za kakav pošten džeparac? smile

pa za moje godine zaradio sam dosta para , zadovoljan sam, ali miislim da mogu puno više

Zadnji popravljao OVER95 (26-11-2012 12:29:29)

00