Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Stormtrooper#4 napisao:
Pedesetica napisao:

Istekla mi PBZ visa electron, podigo novu nakon mj. dana, ukucao sve u redu, no neće prolazi verifikacija koja je na istu karticu prije par godina prošla.. stoji ''We are unable to debit payments from this debit/credit card, please try another credit/debot card or another deposit option''. To stoji više od 24h na koliko je navodno lockana kartica...

Kužim da je bank transfer jedina preostala opcija samo mi nije jasno hoće li mi se na taj način verificirati kartica ili će vječno stajati lockana na ''24 sata'' bez mogućnosti verifikacije.

roba59 napisao:

A di to? Moneybookers, sajt?

Znaci vise nije moguce uplaćivat iz PBZ-a sa deviznog na moneybookers ili Pokerstars?
Ako je netko nedavno pokusavao uplatit nek javi da neidem bez veze otvarat račun u PBZ-u...

Zbog čega nebi ilo moguće? Ja  uplaćujem sa razlčitih visa pbz kartica direktno na ps bez problema. zadnji put prije 7 dana

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Znaci moze sa debitne, ne moram vadit kreditnu?

Zadnji popravljao Stormtrooper#4 (09-05-2012 23:07:30)

Yes, but have much do you lose?!?
00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Ja sam upravo napravio uplatu na PS sa Visa Electron PBZ karticom,sve je ok,uplata izvrsena u 20 sekundi.

To je  PBZ Visa  kartica koja zamjenjuje standardni Maestro i ima 3 znamenkasti kod.

E sad,ono kaj mene zanima,jel moguce na tu istu karticu napravit i direktnu isplatu ?  Kolko vidim na sajtu od PS,moze,ali
ak netko moze potvrdit iz prve ruke,bio bih zahvalan.
Takoder,na taj nacin zaobilazimo Moneybookers,ima li neka caka,dal bude to ok tak ili postoji neka predsnost u koristenju Moneybookersa?

Unaprijed se zahvaljujem na odgovorima.

00

79

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

PBZ ti po novom ima visu na tekućem s koju bez problema možeš koristiti za kupovinu/uplate na internetu. Za isplate neznam, treba probati.

Ovo je ta kartica:
http://www.pbz.hr/lgs.axd?t=16&id=11900

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

To je ta kartica,da.

Kaj se tice Paypala,uredno na nju mogu primat uplate. E sad ne znam dal je moguce direktno sa PokerStarsa primit uplatu na nju.
Daj Boze da cim prije imam priliku to isprobat  smile

@ lion
hvala na info za Mb wink

Zadnji popravljao AcidBurrrn (10-10-2012 23:31:28)

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Zanima me koji su najbolji nacini za uplatu/isplatu za proces od uplaćivanja uživo ---> do poker stranice i obrnuto.
Planiram depositati na pokerstanicu i sad me zanima najjeftiniji nacin (tj. da oduzme najmanje fee-a).
Za deposit je to Kartica ---> MB ---> site, ali cashout ne kuzim se bas u tekuci racun, pbz i to pa ako mi neko moze pomoci?
Isto tako trebao bi mi i Moneybookers VIP (da imam u vise valuta). Jel zna neko kako ga mogu dobiti?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Isto i mene zanima...

Dali je bitna razlika između deviznog i tekučeg računa? Do sada sam isplačivao na tekuči račun u zabi i oni mi sada uzimaju 7.5 kn po transakciji a čini mi se da je to nešto novo jer do sada nije bilo nikad istaknuto na izvatku. Kakvi su uvjeti mjenjanja valuta?
Isto tako imam u zabi jedan za sve paket koji nema internet bankarstvo već se plača posebno i nije jeftino kolko sam ja upoznat s time.

Dali je bolje onda otvorit devizni u PBZu recimo? Kolko vi u PBZu plačate usluge računa i internet bankinga?

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Pa mislim da s tekućeg ne mozes vrsiti ni uplate ni isplate..

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Moneybookers > Bank account može, a pod bank acc mi je registriran tekuči

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Jel zna netko tocnu proceduru uplacivanja na starse pomocu paysafecarda? Koja je prica sa promjenom valute (starsi primaju eure i dolare, a karticu platis u kunama, koliko krate na konverziji?).. Jel se moze dobiti deposit bonus kada tako uplacujes?
Jel se moze uplatiti na moneybookerse preko paypala?
Hvala unaprijed

00

86

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

E ljudi dal bi neko mogao napravit video kako se uplacuje taj deposit, jer ja ne kontam
evo npr. kad udjem na pokerstars i odem "blagajnik" i onda odaberiem " kupi zetone " , sta dalje koju karticu odabrat jel visu , master kard ili skril moneybookers , ne kontam vas nista bgm
Jel problem da mi to detaljnije pojasniji
hvala unaprijed

00

87

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

@Jermanzg valutu odes na stranicu paysafecarda i vidis kolko je to eura, npr. 100 kn je nekih 12.5 eura, i onda napišeš u eurima pa te pita hoćeš prebacit u dolare, ili ostavit u eurima...
na konverziji skrate nešto, lako izračunaš
možeš dobit deposit bonus
čisto sumnjam da možeš na mb preko paypala
@over95 pa samo pratiš šta ti piše, odabereš ono s čim hooćeš deposit napravit, ne? big_smile

00

88

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

OVER95 napisao:

E ljudi dal bi neko mogao napravit video kako se uplacuje taj deposit

evo Daniel Negreanu napravil video wink

http://www.pokerstars.com/poker/room/ge … d/funding/

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
10

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Evo da ne otvaram temu... zanima me ako neka soba nudi bonus 100% do 600$ da li ja ako zelim depositat 1000$ moram prvo 600, pa onda jos 400 ili mogu odma 1000 pa svejedno dobijem puni bonus. Objasnite mi kako je i da li se razlikuje od sobe do sobe... Hvala.

00

90

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Depositovo 600$ ili 10.000$ isto ti ga dodje u oba slucaja ces dobiti maximalni bonus tj. 600$. I tako ti je na svim sobama.

00

91

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

imam splitsku visa uvijek ok je ne trebam devizni 1.9% provizija 2% i imam Hypo prepaid kartici isto ok za uplatu za iplatu trasfer na bank e to je skupo ako  je mala isplata jer za svaku trasakciju je ok 60k pa na više...

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
02

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Ja sam otvorio moneybookers račun prije godinu dana, ali sam zaboravio šifru i e-mail s kojim sam otvorio račun. Što da sad radim?

00

93

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

pošalji im mail, napiši im to i svoje podatke i trebali bi naći email i poslati ti ga.

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

A mogu li koristit bratov moneybookers račun, ali sa visa electron karticom koja glasi na mene? Ili da jednostavno nabavim VIP acc na moneybookersu?

00

95

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Ne možeš jer nećeš moći depositati ni cashoutati na tu karticu.

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

A ako nabavim VIP account?

00

97

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Nema veze VIP account. Ne može se uplačivati s tuđom karticom.

00