Tema: Inside underground poker on National Geographic Channel

prvo sam mislil neki trash ali možda je real ako je National Geographic Channel u pitanju, ali opet su likovi lol

http://www.pokercast.tv/2057-inside-underground-poker#

Zadnji popravljao cgreen (28-11-2012 19:59:51)

30

Re: Inside underground poker on National Geographic Channel

sa 2+2

It's real.. Crew is out of Staten Island.. games in Brooklyn, and Manhattan. I'm part of the production team. It's a great Hour of TV

00

3

Re: Inside underground poker on National Geographic Channel

zanimljivo i zabavno smile

mush je lik i pol haha!

20

Re: Inside underground poker on National Geographic Channel

Cim je Chris Moltisanti poceo pricat na pocetku moro sam pogledat.Malo su izdramatizirali i pokusali ubacit neki mafija dzir unutra al druga polovica je zanimljiva.

00

Re: Inside underground poker on National Geographic Channel

Ta ekipa i cifre su bebe u odnosu na klub koji sam svojedobno vodio u Zagrebu. A bilo je još i jačih privatnih igara.

02

Re: Inside underground poker on National Geographic Channel

Koji limiti su se igrali? Za koje si najvece limite kod tih privatnih cuo kod nas?

00

7

Re: Inside underground poker on National Geographic Channel

kazu par puta 5$/10$ da se igralo, ali čini mi se da su stackovi neki bili ogromni..

00

Re: Inside underground poker on National Geographic Channel

Pitanje je za hanibala... Zanima koliko se velike igre kod nas vrte, a mozda netko i drugi zna...

00

Re: Inside underground poker on National Geographic Channel

dokumentarac kao takav nije mi ništa posebno, ali mi je baš sjeo uz večeru smile

što se igara kod nas tiče igralo se sigurno puno više od 5 $/10 $ jer sam čak i ja koji nikad nisam bio previše upućen u takve stvari jer nisam niti blizu toga čuo za 25 €/50 € negdje na moru, više se niti ne sjećam gdje, ali reko bi makarska (not sure tho)... istina, koliko mi je poznato to je bilo jednom ili svega par puta tijekom jednog ljeta, a ne regularno, ali mislim da si i to pitao smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Inside underground poker on National Geographic Channel

bonafide napisao:

Pitanje je za hanibala... Zanima koliko se velike igre kod nas vrte, a mozda netko i drugi zna...

Najjače što je bilo je 50/100 eura blindovi. Igralo je 7 igrača i bank je bio 180k eura.

Normalne (svakodnevne) su bile 25/50 kn blindovi na 3 stola sa ukupnim bankom oko 200k kuna.

00

Re: Inside underground poker on National Geographic Channel

iAcesHigh napisao:

dokumentarac kao takav nije mi ništa posebno, ali mi je baš sjeo uz večeru smile

što se igara kod nas tiče igralo se sigurno puno više od 5 $/10 $ jer sam čak i ja koji nikad nisam bio previše upućen u takve stvari jer nisam niti blizu toga čuo za 25 €/50 € negdje na moru, više se niti ne sjećam gdje, ali reko bi makarska (not sure tho)... istina, koliko mi je poznato to je bilo jednom ili svega par puta tijekom jednog ljeta, a ne regularno, ali mislim da si i to pitao smile

Da, bila je Makarska 2010. godine to o čemu si čuo, tijekom ljeta.

00

Re: Inside underground poker on National Geographic Channel

Ovo pod bank 180k eura i 200k kn, to je bio max buy in ili?

00

Re: Inside underground poker on National Geographic Channel

bonafide napisao:

Ovo pod bank 180k eura i 200k kn, to je bio max buy in ili?

Ne, toliko je love ukupno bilo u igri. Ukupni buyin od svih igrača.

00

Re: Inside underground poker on National Geographic Channel

Nije me nešto oduševio dokumentarac. Likovi iskarikirani, tema promašena, kraj nikakav. Ne vidim smisao uopće, al ajde.

00

15

Re: Inside underground poker on National Geographic Channel

koja glupost pa on nezna ni pravila, pogledajte zadnju ruku , board se sparija a on govori kako sa flushom ima apsolutni nuts lol  lol  lol

00

16

Re: Inside underground poker on National Geographic Channel

bonafide napisao:

Pitanje je za hanibala... Zanima koliko se velike igre kod nas vrte, a mozda netko i drugi zna...

Ja znam samo za Split i okolicu, prošlo lito (2012) je bilo svakakvih ludih igara sve do 50/100 kn, preko zime nikad preko 10/20...

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00