Tema: 100 % početnica

Zanima me,dali BAŠ moram otvarati devizni račun ili postoji neki jednostavni način
uplate sa običnog tekućeg računa preko kartice od tekućeg.
Ako postoji ,kako i koje su mane ?

Ako ne postoji,dali je moguće jednostavno raditi deposit sa Diners karticom..

00

Re: 100 % početnica

Nemoras,odnosno nemoras ak si klijent PBZ-a i imas njihivu Visa karticu tekuceg racuna.
Ta Visa zamjenjuje dosadasnju Maestro karticu i s njom mozes uredno vrsit direktno uplate na npr. PS ,sve je
gotovo za 40 sekundi. Ima i onaj ccv broj na poledini,pa mozes i kupovat s njom preko npr. Paypala.

Moguce da se to moze i s karticama tekuceg racuna drugih banaka,ali u to nisam upucen jer sam sad u PBZ-u samo.

A prije sam recimo uplacivao na Moneybookers direktno preko Mastercard kreditne kartice (RBA),pa onda prebacio lovu na poker stranicu.
Dakle,za uplate devizni racun definitivno nije potreban.

00

Re: 100 % početnica

Klijentica sam Erste banke. Imam Maestro karticu ima taj ccv broj..

Koja je šema sa podizanjem novca ,dali za to moram imat devizni?

00

Re: 100 % početnica

a jos je najlakse da odes u trafiku TISAK i tamo kupis bon PaySafeCard
na starsima kliknes na depozit, upises broj bona i tako uplatis 26,45eura (bon od 200kn)
ako treba kupis vise bonova od 500kn...

ali kad treba isplatit... thats one of them good problems...

01

Re: 100 % početnica

Možeš koristiti i Diners preko Moneybookers (Skrill) računa, ali moraš ga prije otvoriti i verificirati karticu. Kad ga imaš, onda možeš na njega uplaćivati i preko supersporta (200 kn min.).
Najbolje ti je tu od nekog poznatog kupiti $ direktno na račun stranice.

00

Re: 100 % početnica

ja sam koristio moneybookers, visa kreditnu karticu, bank transfer na devizni racun i sada zadnje visa electron deviznu karticu. i ovo zadnje mi se cini kao najbolja opcija i definitivno najjednostavnija. radis uplate i isplate, imas tu karticu samo za poker i to je to.

korisnik sam raiffeisen banke a otvorio sam devizni racun u pbz banci. pbz visa electron radi 100% dok za druge banke nisam siguran.
dodjes, kazes zelim otvoriti devizni racun, nisam korisnik vase banke i necu nista osim deviznog racuna. uz devizni racun zelim visa electron karticu u dolarima, uplatis odmah gore sredstva i mozes krenut u avanturu :-)

sretno

Zadnji popravljao whitewalk3r (04-12-2012 09:44:06)

10

Re: 100 % početnica

ThisIsMare napisao:

Klijentica sam Erste banke. Imam Maestro karticu ima taj ccv broj..

Koja je šema sa podizanjem novca ,dali za to moram imat devizni?

Za Stars ne može maestro,može samo kanadski.

whitewalk3r napisao:

otvorio sam devizni racun u pbz banci. pbz visa electron radi 100% dok za druge banke nisam siguran.
dodjes, kazes zelim otvoriti devizni racun, nisam korisnik vase banke i necu nista osim deviznog racuna. uz devizni racun zelim visa electron karticu u dolarima, uplatis odmah gore sredstva i mozes krenut u avanturu :-)

sretno

najbolje.

Zadnji popravljao marac9 (04-12-2012 10:26:27)

10

Re: 100 % početnica

kogster napisao:

a jos je najlakse da odes u trafiku TISAK i tamo kupis bon PaySafeCard
na starsima kliknes na depozit, upises broj bona i tako uplatis 26,45eura (bon od 200kn)
ako treba kupis vise bonova od 500kn...

ali kad treba isplatit... thats one of them good problems...

jel se moze s tim uplatit na skrill?

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: 100 % početnica

JustFighter napisao:
kogster napisao:

a jos je najlakse da odes u trafiku TISAK i tamo kupis bon PaySafeCard
na starsima kliknes na depozit, upises broj bona i tako uplatis 26,45eura (bon od 200kn)
ako treba kupis vise bonova od 500kn...

ali kad treba isplatit... thats one of them good problems...

jel se moze s tim uplatit na skrill?

pa to nema smisla, to je kao da sa visom uplacujes na dieners, a oboje sluze za istu svrhu smile

sa ovim je najlakse uplatit, nema verificiranja kartice ni ostalih zajebancija, teta u ducanu ne pita sliku osobne ni utility bill itd...

jedino isplata dodje problem jer ovo nije dvosmjerna ulica ka skrill, al zato onda npr. prodajes ovde $$$ na starsu za lovu na tekuci

Zadnji popravljao kogster (04-12-2012 15:37:22)

00

Re: 100 % početnica

zasto nema smisla? pa ako mi treba lova na skrillu trebam je nekako uplatit zar ne? provjerio sam,neteller ima opciju a skrill ne.

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: 100 % početnica

JustFighter napisao:

zasto nema smisla? pa ako mi treba lova na skrillu trebam je nekako uplatit zar ne? provjerio sam,neteller ima opciju a skrill ne.

Ti si znači od onih koji samo uplačuju  big_smile

00

Re: 100 % početnica

whitewalk3r napisao:

ja sam koristio moneybookers, visa kreditnu karticu, bank transfer na devizni racun i sada zadnje visa electron deviznu karticu. i ovo zadnje mi se cini kao najbolja opcija i definitivno najjednostavnija. radis uplate i isplate, imas tu karticu samo za poker i to je to.

korisnik sam raiffeisen banke a otvorio sam devizni racun u pbz banci. pbz visa electron radi 100% dok za druge banke nisam siguran.
dodjes, kazes zelim otvoriti devizni racun, nisam korisnik vase banke i necu nista osim deviznog racuna. uz devizni racun zelim visa electron karticu u dolarima, uplatis odmah gore sredstva i mozes krenut u avanturu :-)

sretno


Jesam dobro shvatila?
Kad otvorim devizni na pbzu i zatražim pbz visa electron,ne treba mi ni moneybookers ni paypal za uplate i isplate.. sve radim preko te kartice od deviznog i to je to?!

Hvala na odgovoru

00

13

Re: 100 % početnica

ThisIsMare napisao:

Jesam dobro shvatila?
Kad otvorim devizni na pbzu i zatražim pbz visa electron,ne treba mi ni moneybookers ni paypal za uplate i isplate.. sve radim preko te kartice od deviznog i to je to?!

Hvala na odgovoru

Da.

10