Tema: Koji sajt za SNG

Pozdrav svima!

Tražim preporuku za poker sobu. Igrao bi 5$ single table SNG (9-10 igrača). Planiram igrat za početak 6-8 stolova pa me zanima koji sajt pruža solidan promet (bez čekanja da se stolovi napune) uz istovremen slabiji field. Je li stars pametan izbor?

Hvala!

00

2

Re: Koji sajt za SNG

stars ti je možda i jedini izbor smile a ako i nije jedini, sigurno je najbolji. za to što želiš igrati nemaš 5$ buyin, ali imaš 3.50$ i 7$, pa si izaberi... prometa uvijek ima i field je na tim limitima dovoljno slab da ga svatko tko se malo potrudi može beatati wink

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Koji sajt za SNG

mislim da ti je bolje neki manji site, nisam vec 2-3 godine igrao na manjem site ali kolko mi je poznato i kak sam prije igrao vise ima smisla da igras na manjem site iz vise razloga
prvi jer rakeback, na manjem site imas veci rakeback, a posto imas malo stolova nebudes mogao napravit dovoljan volumen da dodes do veceg statusa  na pokerstarsu da bi imal 30-40% rakeback dok na manjim site odma imas 50% a mozda i vise
drugi razlog je da na manjim site ima puno manje regova, plus ako neigras buy in vece od 10$ nebudes imal problema s volumenom
očistiš bonuse, uzmes dobar rakeback , zaradis nesto u par mjeseci i onda ak budes htio igrat vece buy in i vise stolova lako se preselis na pokerstars ali sad ti je najbolji po meni izbor ipoker ili goalwin

00

Re: Koji sajt za SNG

Rodman napisao:

mislim da ti je bolje neki manji site, nisam vec 2-3 godine igrao na manjem site ali kolko mi je poznato i kak sam prije igrao vise ima smisla da igras na manjem site iz vise razloga
prvi jer rakeback, na manjem site imas veci rakeback, a posto imas malo stolova nebudes mogao napravit dovoljan volumen da dodes do veceg statusa  na pokerstarsu da bi imal 30-40% rakeback dok na manjim site odma imas 50% a mozda i vise
drugi razlog je da na manjim site ima puno manje regova, plus ako neigras buy in vece od 10$ nebudes imal problema s volumenom
očistiš bonuse, uzmes dobar rakeback , zaradis nesto u par mjeseci i onda ak budes htio igrat vece buy in i vise stolova lako se preselis na pokerstars ali sad ti je najbolji po meni izbor ipoker ili goalwin

Na ipokeru sam već igrao, konkretno na William Hillu. Kakav je goalwin software što se tiče multitable-nja?

Zadnji popravljao krkinho (10-07-2012 18:19:34)

00

Re: Koji sajt za SNG

Ja sam igrao na goalwinu, rb je odlican, softwer ok i podrzava HEM, igraci prelosi, a sto si tice prometa je dosta manji, pogotovo u jutarnjim satima, ali sve se to lako podnese s obzirom kakvi igraci igraju tamo big_smile

00

6

Re: Koji sajt za SNG

Kakav je ROI moguce ocekivati na tim manjim sobama? Da li je realno ocekivati npr. 25%? Jer sve ispod toga uz sav moguci rb mislim da se ne isplati...

Dok sam igrao na NoIQ i Nordici tu i tamo sam pogledao na SNG tab i stolovi su se punili nikako! Ne znam kako je na ostalim malim sobama,ali stojim iza mog misljenja: ozbiljno cash grindanje je moguce na malim sobama,ali za SNG postoji samo Pokerstars.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
20

Re: Koji sajt za SNG

Odlučio sam se za ipoker, točnije Titan poker. Razlog je odličan first deposit bonus (200%). Depositat ću 100$ i igrat 3$ + 0,3$ turbo. Zanimaju me iskustva vas koji ste igrali na toj mreži vezana uz brzinu punjenja stolova, točnije, je li u svakom trenutku moguće igrat barem 6 stolova na tom levelu?

Zadnji popravljao krkinho (19-07-2012 16:18:54)

00

Re: Koji sajt za SNG

krkinho napisao:

Odlučio sam se za ipoker, točnije Titan poker. Razlog je odličan first deposit bonus (200%). Depositat ću 100$ i igrat 3$ + 0,3$ turbo. Zanimaju me iskustva vas koji ste igrali na toj mreži vezana uz brzinu punjenja stolova, točnije, je li u svakom trenutku moguće igrat barem 6 stolova na tom levelu?

ja sam tamo davno malo igrao micro cash ( no depozit bonus ).. ok je je kuca..ali sumnjam da ces moci u svakom trenutku igrati barem 6 stolova.. mozda samo u vecernjim satima kada je najvise prometa..ako i onda

00

Re: Koji sajt za SNG

Stars. Ostali imaju rakeback no rake je grozno visok, a promet prilično malen.

Re: Koji sajt za SNG

Definitivno starsi jel imas puno akcije sto ti trazis i igraci su relativno losi(rusi pogotovo) na 3.5$ na 15 baksi su vev profici grinderi

Fire walk with me