Tema: multitabling

Zanima me (nek odgovore ljudi samo ljudi koji igraju 12+ stolova, koliko vam treba da pocnete igrati na njima.
Ne znam, ja mozda radim krivo, al ja odem na NL10 i na 12-ak stolova odem na waiting list, to i nije neki problem, koliko mi nastane problem kad vec igram nekih 8+ stolova i na nekom novom dodjem na red za sjesti, iskoci mi neki prozor (nisam stigao procitati) na kojem trebam stisnit OK i poslije njega mi izbaci novi prozor na kojem me pita koliki cu napraviti buy-in.
E, sad, problem je u tome sto u medjuvremenu mi iskacu stolovi koje igram i ne stignem stisnit OK.
Kako vi to rijesavate???

00

Re: multitabling

neidem na waiting list?
ja sam mogao igrat 24 stola bez problema,igram 6max i uvijek ulazim na prazne stolove i tamo di ima do 2-3 covjeka... na waiting list tamo 100 puta nesto iskoci pita te za neki peti stol i onda opet... ja uvijek udjem na prazne i nakon 2-3 ruke se odma popune. barem je tako na starsu... a i cuo sam da sa table ninja mozes odma automatski uc na stol.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: multitabling

Jednostavno odem na taj stol i napravim sto moram da sjednem zatim se vratim na onaj na kojem sam na redu i igram dalje...
Svaki novi stol koji dodas ili ti se pojavi ako si na waiting listi ti je na zadnjem mjestu popisa stolova u programskoj traci!

00

4

Re: multitabling

igram SNG, koristim ninju, ali jos jedna stvar koja je korisna. Stavi si programsku traku okomito, tako ces u svakom trenutku vidjet na kojem stolu je na tebi red jer ti ih nece sve grupirat u jednu i blicat ce ti

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

5

Re: multitabling

Ne moras stavit okomito, jednostavno prosiri tu traku, i slagat ce ti te tabove u 2 reda, i mozes otvorit puno stolova, a da ti ih ne grupira... Malo je tesko skuzit kad je ovako napisano, al vidit ces.. Mislim da ako prosiris traku jos vise, mozes i u 3 reda slagat, al meni nikad nije trebalo pa ne znam.. Sad imam ove nove windowse, pa ne znam kako bi tu radilo, al na xp je to odlicna stvar..

00

Re: multitabling

thx

00