Tema: Poker u brojevima...

Evo ovako zanimaju me neke informacije... Neke se razlikuju od igrača do igrača pa tako da svi mozete odgovorit ali i ako imate neki podatak da ga podjelite...

Koliko prosječni igrač odigra:
-ruku dnevno, tjedno, mjesečno i za koliko dnevno sati igranja (prosjek) i broj stolova (limit i broj igraca ako utjecu na to)
-sit and go turnira dnevno, tjedno, mjesečno i za koliko dnevno sati igranja (prosjek) i broj stolova (limit i broj igraca ako utjecu na to)
-koliki je prosječni roi na sng turnirima po buy inovima i broju igrača ( 6,9,18,45,180)
-koliki je prosječni bb/100 na cash game-u po levelima
-koliki je optimalni broj stolova sng, i cash game-a

to je to što se mogu sjetit što sam htio pitat možda budem još koje informacije htio... u pripremi je jedan projekt pa ono da znam cisto tako neke informacije...

12

Re: Poker u brojevima...

Saznaj koliko se handova odigra po satu u sobi gdje igraš i onda samo množiš. Naravno da ovisi koliko igraš stolova, da li 6max, FR, HU itd.

Netko igra sat dnevno po dva-tri stola, netko igra 7-8 sati po 15 stolova. Prosječni igrač je losing player, a sada koji je prosjek...

Za optimalni broj stolova možeš pitati samo sebe. To je max. broj stolova koji možeš igrati svojom A igrom.

BTW. ako si početnik onda si postavio hrpu krivih pitanja.

10

Re: Poker u brojevima...

Ok hvala... jos jedna stvar... kada igrate session da li si ogranicite koliko cete igrati na :
vrijeme
volumen
profit/gubitak
ili nešto drugo

00

Re: Poker u brojevima...

chingling napisao:

Ok hvala... jos jedna stvar... kada igrate session da li si ogranicite koliko cete igrati na :
vrijeme
volumen
profit/gubitak
ili nešto drugo

Igras onoliko koliko igras A game.

Poker is life!
10

Re: Poker u brojevima...

kod mene, uz full time job

- broj stolova: 6-8
- vrijeme: 2h po sessionu, radnim danom 1 session, vikendom 2-3 sessiona
- broj ruku: oko 40-50K mjesecno

ne ogranicavam si session po nicemu. igram dok mi se igra, najcesce je to 2h.
nekad ranije zavrsim jel mi se zgadi, nekad produzim jel me ide. nekad produzim jel me nejde, nazalost.

Zadnji popravljao whitewalk3r (19-12-2012 00:23:01)

00

Re: Poker u brojevima...

chingling napisao:

Ok hvala... jos jedna stvar... kada igrate session da li si ogranicite koliko cete igrati na :
vrijeme
volumen
profit/gubitak
ili nešto drugo

Igram  od 1,5 do 2,5h. Obzirom da uvijek igram 4-5 stolova, to je uvijek sličan volumen. Od 350-550 handova. Da igram holdem bilo bi puno više.

Dobro je staviti loss stop. Ako si u minusu 5 BI vjerojatno je dobro završiti (za većinu igrača i prije). Evo baš sam jučer popušio 500 eura jer nisam znao stati. Trebalo bi biti jednostavno nakon toliko godina...

00

Re: Poker u brojevima...

Neznam zasto  par crvenih prstica i tako malo zainteresiranosti za ovu temu, meni izgleda prilicno zanimljvio .... hmm

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Poker u brojevima...

broj ruku dnevno varira, recimo na rush pokeru, ako se smatras grinederom, nekih 4k je optimalno na 4 stola naravno, ako igras manje stolova manje ruku .... to ne treba napominjat. )
koliki je bb/100 na cashu ovisi naravno o tome i koliko stolova igras, a ne samo o tome kako dobro beatas igru... (najbolje je recimo prvo krenit sa nekakvih 6 stolova, i prvo "naučit igrat" ...
broj stolova ovisi o tome kako dobro mozes "pohvatat"... Puno vise "šansi" za uspjesno mulittableanje imas ako si bivsi gamer (moze zvucat banalno, ali uistinu je tako) . Tako da je optimalan broj onaj na kojem ti je $/h najveci.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

9

Re: Poker u brojevima...

12 stolova sng 9man turbo,ponekad i 16,session traje oko 1h,+/- koju min ovisno o tome kako se brzo napune stolovi. Pauza izmedju svakog sessiona. Al kako budem prelazio na vise limite morat cu drugacije jer nece biti toliko akcije,pa dok upalim 12. stol na nekima cu vec zavrsiti,ali ni tada necu igrati vise od cca 3h u kom.
Mjesecno 1500-2000 kom uz full time job.

Zadnji popravljao Bile (19-12-2012 11:54:53)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
10

Re: Poker u brojevima...

Bile napisao:

12 stolova sng 9man turbo,ponekad i 16,session traje oko 1h,+/- koju min ovisno o tome kako se brzo napune stolovi. Pauza izmedju svakog sessiona. Al kako budem prelazio na vise limite morat cu drugacije jer nece biti toliko akcije,pa dok upalim 12. stol na nekima cu vec zavrsiti,ali ni tada necu igrati vise od cca 3h u kom.
Mjesecno 1500-2000 kom uz full time job.

buy in? satnica? smile

00

11

Re: Poker u brojevima...

pokerstars,15-30$

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00