Tema: Što napraviti

Igram speedpoker na ipoker mrezi 6 stolova banka mi je trenutno 700$... dovoljno za NL20 ali kad god igram session na NL20 session zavrsi 2-3 buy ina u minusu... Shotao sam na NL50 (slijedeci na ipokeru) i svaki put sam zavrsio par buy-ina u plusu... ali nemam banku za NL50... što napraviti... gdje griješim na NL20 ili je to taki player pool ...

00

Re: Što napraviti

Igraj u granicama BRM . Shotat nl50 sa 12-14BI nije najbolja stvar. Gl

00

Re: Što napraviti

probaj smanjit broj stolova, pa ga postepeno povecavati....
nemoj igrati nl50 bez dovoljno bi, neces dobro proci ( vjeruj mi big_smile  )
objavi koji hand, pa ce ti netko reci gdje grijesis.. wink

00

Re: Što napraviti

da ali jednako broj stolova igram i na NL20 i na NL50.. radi se o speedpokeru...

00

Re: Što napraviti

ivica5261 napisao:

Igraj u granicama BRM . Shotat nl50 sa 12-14BI nije najbolja stvar. Gl

sekira me igrat onda na NL20 a na NL10 ne bi htio ici...

00

Re: Što napraviti

reko si da igras 6 komada odjednom.. sta bi tjeo onda igrat nl50 6 tolova sa 12 bi ?
imas ok roll za nl20.. ali ne moras odmah igrati 6 komada kao na nl10.. pocmi sa 2, vidi u cemu je razlika,  vise se skoncentriraj.. s vremenom pocevac broj stolova na 4 te 6...

i da.. ako je tako kako kazes da zavrsis nekoliko bi + na nl50, ne vidim u cemu je onda problem.. sada pa sada ces imat roll za nl50  tongue

00

Re: Što napraviti

pa evo skoro pa imam za NL50... na 950$ sam... ma problem je u tome sto sam ja sit and go igrac i jucer sam igro taj speed poker cijeli dan napravio sam 130$ rake-a i ima rake race na kojemu sam drugi i da nastavim igrat tim tempom dobit cu cca 600$ do kraja nove godine kad zavrsava..

00

8

Re: Što napraviti

jednostavno je: igraj nl10 i nl20 dok ne dođeš do rolla za nl50, onda igraj nl50

KOCKA!
00

Re: Što napraviti

kolko trebam nakupit za NL50?

00

Re: Što napraviti

chingling napisao:

kolko trebam nakupit za NL50?

bar 1500, ja bi osobno 2000

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Što napraviti

sacekaj da ovaj post vidi clan foruma " niveaxxxnesto"...
ugl on ima BRM u malom prstu...

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
11