Tema: Koliko vas lovi SuperNovu?

Zanima me koliko ekipe ganja SN na Pokerstarsu i koliko su blizu cilja. Ja sam daleko da ju ulovim. Po računici da treba 274 VPPa dnevno*365 dana=100 000 VPPa, za ovogodisnja 274 dana bi trebao imati 75076 VPPa, odnosno zaostajem 21393 VPPa ili extra 235 VPPa dnevno do kraja godine.

p.s. ne mogu nikako sloziti anketu pa ako admin moze dodati:

Na kojim limitima lovite SN?

1. Nl25
2. Nl50
3. NL100+
4. SNG+MTT

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

ja jos uvijek lovim gold star lol

10

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

Ja počinjem od 0 i planiram za 2 mj. doci do SN. Igram nl100 zoom (danas baš počeo), a za par dana kad se malo priviknem na nl200...

00

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

roba59 napisao:

Ja počinjem od 0 i planiram za 2 mj. doci do SN. Igram nl100 zoom (danas baš počeo), a za par dana kad se malo priviknem na nl200...

4 stola zooma?

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

Da..

00

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

planiram iduču godinu bit sn, ovu neću uspjet nikak (sng+mtt)  cool
malo sam kasno krenuo..

Zadnji popravljao maxmax0 (21-08-2012 19:45:00)

00

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

ja sam od 9.mjeseca platinum pa krecem na supernovu, na zoom-u nl50 4 stola

00

8

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

Krenuo nedavno, nl 50. Uz to pokusat doci do nl 200

00

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

ja cu probat do kraja godine bit reg na NL50 pa od 1.1. krenut u lov na SN.
na Nl25 se mos hebat. barem uz full time job.

Zadnji popravljao whitewalk3r (22-08-2012 07:45:52)

00

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

whitewalk3r napisao:

ja cu probat do kraja godine bit reg na NL50 pa od 1.1. krenut u lov na SN.
na Nl25 se mos hebat. barem uz full time job.

+1. Ja sam mislio da cu moci ali nema sanse

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

A moras na 25nl pravit oko 50k handova mjesecno

00

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

rounder1984 napisao:

A moras na 25nl pravit oko 50k handova mjesecno

smile

ako krenes od pocetka godine na nl25 treba raditi 150k handova mjesecno (15/13 statsi)

00

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

cass1ni igras FR?

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
00

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

jelinho napisao:

cass1ni igras FR?

igram 4 stola 6max i 4 stola FR, ali mislim da bum smanjil jer ne stignem do SN pa bum probal malo podići kvalitetu igre

00

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

cass1ni napisao:
rounder1984 napisao:

A moras na 25nl pravit oko 50k handova mjesecno

smile

ako krenes od pocetka godine na nl25 treba raditi 150k handova mjesecno (15/13 statsi)

Pa koliko je to rejka?

00

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

racunal sam da za SN treba izrejkati 18k$, a meni je 150k handova 1500$ rakea

00

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

Nemojte vijati SN doci ce sama,prevelik je rizik za ono sto dobijate.
Dacu Vam primer:imam nesto preko 69K VPP,treba mi jos 30K nije strasno do kraja godine,ali.....kada sam sa gold stara hteo da isforsiram platinum sto je potpuno besmisleno ostvario sam cilj sa 10.000$ minusa,zamislite koliki minus moze biti do SN!

p.s nije bitno koliki skill imate,sam pritisak da nesto morate vas izbaci iz konstante i uobicajne igre koja donosi rezultat i pretvori se u gubitak i vijanje poenčića.
Da li bi ste vise voleli 99.999$ na računu ili 99.999VPP poena?

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

ja san ove godine skupia 48k vpp-a stin da san bas igra samo 3  3 ipo miseca..cilo lito neman 50mtt-a big_smile
sad vatan ovi prvi stelar od 100$..ovo sta ja igran to su 2.5,8,3+r 180man tu se jako tesko moze izgrindat super nova(moguce ali jako tesko)..sad san pod stejkon(ka i uvik sad) i plan mi je skupir roll i dogodine se uvatit igrat plo zoom25 4 stola(s vrimeneon kako se br bude diza i dizat limite)..ove godine san ga nesto pocea igrat i ide mi vise nego dobro...pa cemo vidit,ali mislin da cu je dogodine uvatit...

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

http://i46.tinypic.com/do5v0o.jpg

60

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

Koje limite igraš i broj stolova, handova, ili turnira.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

PokerStars, NL25, FR, 24 stola

00

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

durrrko napisao:

http://i46.tinypic.com/do5v0o.jpg


Zašto je samo do 31.3.? Što treba napraviti da ostane duže?

00

23

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

Svaki mjesec 6k vpp, smijes failat 2 mjeseca. Tako nest je bilo prije, ako nisu promjenili..

00

Re: Koliko vas lovi SuperNovu?

Supernova VIP status can be extended on a monthly basis the following year, provided you continue to earn at least 6,500 VPPs every month missing no more than two months of 6,500 VPP accrual. Players with less than 100,000 VPPs earned in the next calendar year on January 1 will revert back to a monthly VIP status.

00