Tema: NL 50 Zoom River odluka

Evo ni mene nije bilo dugo (iako sam uvik tu negdi wink, pa potaknut akcijom ''za forum'':) prilažem sljedeće...

Dva slična handa, villain različit, riječ je party poker inačici zooma, tzv fast forward...
Znam da su oba snap call:)

1. http://wt.ag/XDThcw

Obratiti pozornost na stackove.
Na 738 handova 24/16/5.7,,agg freq na riveru 48%,,agression 4.8,,


2. http://wt.ag/XDSkRy

Na 100-injak handova igra 22/7/3,,agg freq na riveru 57%

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: NL 50 Zoom River odluka

možeš napisati možda imena villaina, budući da i ja igram zoom pa znam većinu kako igra tongue

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: NL 50 Zoom River odluka

1. hand bi jace cbetao svaki street posto ste deep,a river mi je easy call ,ak mu stavis QQ-JJ,22-33,A2-3s imas oddove,+moguce je i da bluffa nekad
2. hand bi foldao

00

Re: NL 50 Zoom River odluka

1.hand slažem se sa ivanom
2.hand  bez obzira na veliku agresivnost na riveru, više komboa je pogodio nego fulao tako da sam bliži foldu.

00

Re: NL 50 Zoom River odluka

1. river call u nadi da beta za value QQ/AJ ili bluffa.

2. fold, mislim da ima dosta AT QT i slicnih kombinacija s kojima je doso do rivera.

00

Re: NL 50 Zoom River odluka

ez played složio bi se sa trojicom prije mene što se tiče odigravanja river-a

Ako možeš iskomentirati svoje sajzinge u 1. i 2. handu .

Pretpostavljam da si ovako razmišljao:
-1hand. - betam flop malo više od 1/2 jer mu želim sve slabije overparove ,draw-ove, random floatove zadržat unutra , isto tako i turn
-2.hand - betam jako flop jer je puno handova koji me plaćaju na ovako koridiniranom boardu, turn je blank rokaj dalje

ako je to tako meni to nije loše , osim što mi je preflop sajzing kod KK malo premal pogotovo kad si tako deep

00

Re: NL 50 Zoom River odluka

whitewalk3r napisao:

1. river call u nadi da beta za value QQ/AJ ili bluffa.

2. fold, mislim da ima dosta AT QT i slicnih kombinacija s kojima je doso do rivera.

+1 za oba razmisljanja

Mene cak vise muci ovaj prvi hand. Jel pokazao QQ/AA?

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: NL 50 Zoom River odluka

ajspingvin napisao:

QQ/AA?

zar je ovo stvarno u njegovog rangu , da flata UTG open i call-a squiz OOP

kiklop napisao:

24/16/5.7,agression 4.8

00

Re: NL 50 Zoom River odluka

1. hand
Od jačih handova su tu samo AA i JJ. Ne vidim 2 ili 3 u range-u. Po meni je call isplativ.

2. hand
Tip overbeta river, očigledno želi predstaviti full. Sumnjam da bi set ili flopana 2 para odigrao tako pasivno na tako wet boardu. Stavljam ga na promašeni draw i callam.

00