Tema: Online poker maestro

Poštovanje.

Novi sam ovdje na forumu i zainteresiran sam za online poker.
Igram pokera već neko vrijeme sa prijateljima u novac i upoznat sam koliko toliko sa pokerom.
Ono što mene zanima je , gdje mogu igrati online poker sa Maestro studentskom debitnom karticom.
Ne želim otvarat paypal račun ni moneybookers.Student sam 1. godine tako da ne mogu uzeti ni kreditnu karticu.
Jednostavnije mi je preko Maestro studentske kartice jer ne skidaju s računa svaki mjesec za održavanje i ostale te stvari.
Razlog iz kojeg pitam je taj jer bih se htio okušati online ali ako mi se ne svidi da mogu odustati od toga pa zato i ne želim otvarati ove ostale račune jer bih ih poslije trebao zatvarati jer ih ne bih koristio.

01

Re: Online poker maestro

Znam da maestro ne može za Stars.Izvadi si deviznu VISU u eurima ili dolarima,uplata trenutna,isplata 2,3 dana.

00

Re: Online poker maestro

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=9306

Zadnji popravljao whitewalk3r (19-01-2013 17:02:31)

00

Re: Online poker maestro

marac9 napisao:

Znam da maestro ne može za Stars.Izvadi si deviznu VISU u eurima ili dolarima,uplata trenutna,isplata 2,3 dana.

  Da li je potrebno održavati Visu karticu tipa da ti svaki mjesec skino neku manju svotu novca s računa?
Kada sam išao u banku i pitao za tekući račun rekli su da svaki mjesec skinu po 2 marke za održavanje računa.Pa nisam otvarao račun jer bih vjerojatno zaboravio na karticu i upao u neki omanji minus.  big_smile  a sa studentskom karticom ne možeš upast u minus i ne skidaju sa računa. Usput iz BIH sam tako da znate..

00

Re: Online poker maestro

Pokerstars ima opciju za uplatu maestro. Probaj tamo uplatiti s maestrom.

00

Re: Online poker maestro

nije svaki maestro isti. npr, sa pbz maestrom nemos na neteller uplacivat, sa zabinim mos. vjerojatno je tako i za pokerstars. ali ka sta roba kaze - probaj.

inace totalno ti je bezveze taj stav da ne zelis otvorit devizni racun u banci. u startu si negativan. ne valja to smile otvori, tribat ce za isplate. razmisljaj na takav nacin wink

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00