Tema: Pozdrav svima

Zovem se Stipe i živim u Splitu, poker me je zainteresirao prije godinu dana a za to nejveće zasluge je imao moj rođak koji se bavi pokerom oko 2 godine. Prije toga sam se bavio kladionicom ali vidio sam da tu nema zarade i da ti ne utječeš na ishod nikako i da se nekakva dobit na tom području vrlo teško može ostvariti.

Poker mi se jako svidio i već posljednih mjesec dana igram ga aktivno sa prijateljima po kućama sa malim ulozima, ali bih to želio promijeniti i svoju igru prenjeti na višu razinu i početi zarađivati više i unaprijediti svoju igru.
Nadam se da će mi ovaj site mnogo pomoći u tome jer vidim da ovdje postoji mnogo stručni i dobroh ljudi što se tiče pokera.

Također bih molio za pomoć ako je to moguće a to je vezano uz knjigu koju sam vidio da mnogi preporučuju: Let there be range! (Tri Nguyen, Cole South), zanimalo bi me da li negdje mogu tu knjigu kupiti ili downloadati i da li postoji ta knjiga na hrvatsko jeziku jer bi mi to u mnogočemu olakšalo učenje i napredovanje.

Pozdrav, i nada se odličnoj suradnji i uspjehu!!!!

00

Re: Pozdrav svima

pozdrav i  dobro došao!

00

Re: Pozdrav svima

dobrodošao!

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Pozdrav svima

welcome !

00

Re: Pozdrav svima

pozdrav stipe i dobrodosa na forum.

malo pretrazi po forumu, imas thread "knjige" u kojem imas poprilicno knjiga. iako ti let there be range ne bi preporucija ka osnovnu literaturu jer je poprilicno napredna, a koliko san skuzija tek si pocetnik u svemu tome.

uskoro cemo osnovat poker klub u splitu, bit ce obavijest na forumu, pa se slobodno pridruzi kad krenemo sa radom wink

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

6

Re: Pozdrav svima

Pozdrav.

Zavidim ti sto imas ekipu i igraš po kučama.

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00