Tema: JJ vs agg sqz i AI

BB ima sqz 17 na 576 handova i vidio sam ga da blefa u ovakvim spotovima
MP3 je igrac koji overplaya neke handove, los reg sa 3bet od 4,7 na 1.6k handova
Postoji velika sansa da imamo najbolji hand u ovom spotu jer MP3 nekako stavljam na range parovi od 44 do 1010 i AQo i AKo
s čime nije 3betao al bi mogao sad shipat
Preflop nisam sqz jer mi se cinilo kao mali overplay. Sta vi radije tu call ili sqz sa JJ na SB. Problem mi je sto je openraisor 20/9 na 1,1k handova i calla 3bet 63% a jos mi je IP sa kako se cini jacim rangeom.

____________________                  

Party Poker, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.25
Big Blind: $0.50

BTN ($61.65)
SB (GREENCHIP7) ($59.72)
BB ($50.5)
UTG ($50)
MP ($184.52)
CO ($53.84)

Dealt to SB (GREENCHIP7)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JS.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JC.png

Preflop: (Pot is: $0.75)

UTG raises to $2, MP calls $2, CO & BTN fold, SB (GREENCHIP7) calls $1.75, BB raises to $8, UTG folds, MP raises to $184.52 (All-In)

Flop: (Pot is $196.52, 3 players, 1 all-in)


Turn: (Pot is $196.52, 3 players, 1 all-in)


River: (Pot is $196.52, 3 players, 1 all-in)


                                                                     
Total Pot: $196.52 | Rake: $196.52

00

Re: JJ vs agg sqz i AI

S MP se najčešće slowplayaju overparovi u nadi da će netko squizati. Tak da mi je ovo easy fold.

00

Re: JJ vs agg sqz i AI

mislim da ćeš na bwinu najčešće naići na AK u ovom spotu. Sad ovisi koliko je MP thinking i da li zna da BB toliko SQZa. Ja bi u ovom slučaju rađesamo callao JJ pre u nadi da će BB SQZati pa da mu mogu shipat ili manji 4bet napraviti.
Sad bih foldao, jer je MP ipak malo pre nity, možda bih i callao, ovisno kaj znam o igraču, jer malo je regova i s većinom sam dosta igrao.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: JJ vs agg sqz i AI

isto nebi squeeze jel je UTG tight i opcenito vecina igraca ima tight utg range. jos kad MP koji ima 3bet na manju stranu ovako zabije, bas mi se cini kao jak hend. cak i ako ima AK opet si flip. a zasto se nadati flipu kad nisi ulozio gotovo nista.
tako da easy fold.

00

Re: JJ vs agg sqz i AI

Neće me taj 6max vidjet više nikad, NIKADyikes

20

6

Re: JJ vs agg sqz i AI

primamljiva situacija za call, ali bez boljeg poznavanja igrača mislim da je ovo ipak fold

call sa JJ pre je ok

KOCKA!
10

Re: JJ vs agg sqz i AI

Ovako, što se tiče MP3, znam da nema monster jer sam vidio kako igra i nije mi nepoznat,ugl mi se čini kao loš reg.
Protiv njega sam skoro pa siguran da je ili AK,AQ ili parovi koje dominiram.Zato mi se činilo kao call,jer aggro BB ima još širi range.
Ja sam na kraju callao makar ne bih to uvijek napravio u ovom spotu s ovim protivnicima.
Ovaj put sam bio i na malom tiltu pa me to poguralo:) prema callu.

Da li je dobar call ako MP3 ima 77,jer to je imao na kraju,a BB QQ?

00

Re: JJ vs agg sqz i AI

Malo je krivo ispalo ovo zadnje sto sam htio rec.
Pitanje je da li bi ovo mogao bit dobar call sa JJ na SB ako MP3 ima manje pockete ili dva overa?
Ako izuzmeno da BB nema tako često hand pošto tako često sqz-a.

00

Re: JJ vs agg sqz i AI

Ako si siguran u svoj read da mu je to range i imas light 3betora iza
onda je call dobar. Ali moras znat da bb nece squeezat utga light. To je veci problem od mpa i njegovog rangea. Tako da opet dodjemo do toga da u ovoj situaciji call nije dobar  big_smile

Zadnji popravljao whitewalk3r (26-01-2013 09:06:16)

00

10

Re: JJ vs agg sqz i AI

Nije mi jasno zašto misliš da MP nemože imati QQ+.?

A druga stvar je ovo:

zeleni zeton napisao:

Preflop nisam sqz jer mi se cinilo kao mali overplay.

Cijelo vrijeme pišeš da si siguran da MP ima 44-TT i AQ+. Ako misliš da će to shipat na squiz, onda je 3bet super. 3betaš i nadaš se da će MP shipati.

As played...
Iako misliš da će MP shipat dosta široko, tebi je tu problem i BB. Znači dvostruka šansa da netko ima jači hand od tebe. Uložio si 4bb i sad misliš riskirati 120. Moral bi biti jako siguran da MP ima taj range, i da  će BB foldati da zguram tu stack.

30

Re: JJ vs agg sqz i AI

Hvala vam na konstruktivnim odgovorima.Naucio sam nesto. I slazem se da je ipak fold najbolji play zbog presudnog razloga sto BB koliko god da je aggro sqz-er nece tako lako sqz-at UTG OR od tog tightera.

00

12

Re: JJ vs agg sqz i AI

ne mora uvijek biti fold. a ovo što je roba napisao je "Moral bi biti jako siguran da MP ima taj range, i da  će BB foldati da zguram tu stack. " dobro zapamti, jer je 100 % ispravno. ovaj BB je ključ u ovom handu.

I love this game
00