Tema: Hourly

Evo da napisem par vlastitih spoznaja u hourly rateu po sng-ima, zanima me konkretno ekvivalenti u cash gameu i vase misljenje koji je trenutno najprofitabilnija vrsta pokera.

HU hypers, nizi limiti uzasni hourly jedino ako se ne igra 4+ stolova sto u principu nema smisla, regovi na +100$ buyin imaju bez problema preko 100$/sat

6man i 9man hypers, mislim da ih se vecina boljih regova krece izmedu 30-60$/sat, na visim buyinovima top regovi imaju +150$/sat

18man, (koje trenutno igram) na 15$ se moze imati 40-50$ na sat, top regovi oko +60$/sat, mislim da je realni limit oko 80-90$ i dalje od toga sumnjam da ide.

45man i 180man nemam pojma, pretpostavljam da se moze doci do +60$

Cash game, HU cash i omaha po limitima?

Ako netko igra plo sng-e ili nesto slicno bio bih zahvalan da otvori temu malo.

10

2

Re: Hourly

Ako bi racunali koje igre se mogu s kolikim rollom igrat, mislim da su sng daleko najprofitabilniji za nize limite. Znaci sa 3k $ mozes igrat 15-30$ turbo 9man. Ako kuzis neke stvari trebao bi s rb imat 50$/h. Ekvivalent na cashu bi bio nl50-100 i mislim da je na tim limitim hourly avg rega puno manji.
Meni je osobno kod sng najgore sto je igra odvratno dosadna. Jednostavno se ne mogu natjerat da krenem session. Prednosti su sto se puno manje umaram nego na cashu, manje razmisljanja i teskih spotova, u biti je puno teze napravit gresku koja ti znacajno utjece na winrate.
Problem dok sam ih igrao je bila i akcija na 30$+ limitima, moralo se mixat sa non turbo/6max/hyperima da bi imao dovoljan broj stolova, a to mi se nije dalo.

10

Re: Hourly

hrasca napisao:

HU hypers, nizi limiti uzasni hourly jedino ako se ne igra 4+ stolova sto u principu nema smisla, regovi na +100$ buyin imaju bez problema preko 100$/sat

Hu hypers sa bi manjim od 30 se mogu samo na Starsima igrati, ostalo je -ev zbog ogromnog rakea svuda.

Ja igram 7$ Turbo 4man husng i imam oko 6$/h..

hrasca, možeš li još šta napisati o husng, ako imaš iskustva? Po limitima hourly? normal, turbo, hyper..?

00

Re: Hourly

Istina, sng postaju dosadni ko vrag nakon nekog vremena, jedino HU i 6max eventualno ako se igra vise na postflop, manje mass multitableanje mogu biti kolko tolko kreativni.
Igrao sam HU hypere samo da izglancam postflop malo, inace nemam iskustva previse. Kolko sam skuzio, brdo ekipe je prešlo s turbosa na hyperse i bumhunta sa sharkystratorom. Ima jedan reg sa 18man koji je presao na HU i prica nesto o hourliju (http://push0rdie.blogspot.com/), lik veli da bez problema igra 3 stola odjednom +60$ buyin.
Definitivno jednog dana prelazim na HU...

00

Re: Hourly

ne postoji najprofitabilnija vrsta pokera  smile

probaj razne varijante i nađi onu koja ti najbolje odgovara

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00