Tema: bet365/ipoker zaplijenio lovu

Kaže prijatelj šta mu se dogodilo: imao je račun na kladionici bet365 on i njegov stari. Stari je htio izvući novce, ali nije htio poslati svoje dokumente jer je bio sumnjičav pa su dogovorili prebaciti nove preko pokera.

Nažalost, nisu znali da je to zabranjeno i služba protiv varanja ih je uhvatila vrlo brzo i zaplijenila im sav novac koji je prebačen.

Kaže da izgleda da je ta lova izgubljena, ima li nade nekako da se apelira na zdrav razum kod bet365?


Nisam pojma imao da poker kuće tako funkcioniraju, da čekaju da netko prekrši nekakvo zabito pravilo na dnu ogromnog popisa pravila i onda ti fino uzme lovu za krstaranje po Maldivima?

mad


pS u pitanju je poprilična suma

Zadnji popravljao TVex (09-02-2013 11:42:57)

00

Re: bet365/ipoker zaplijenio lovu

chip dumping i nije bas neko zabito pravilo kako ti kazes vec jedno od osnovnih pravila online igre..
Sto se tice love mogu zaboravit na nju jer nema sanse da je dobe natrag ,a mislim i da ce im racune zablokirat tako da....

00

3

Re: bet365/ipoker zaplijenio lovu

lol zabito pravilo

00

4

Re: bet365/ipoker zaplijenio lovu

Zabito pravilo ili ne... nekome samo tako uzeti lovu...
roll

00

Re: bet365/ipoker zaplijenio lovu

Chip dumping oblik varanja u pokeru. Znači ti misliš da on može varati i kad ga se uhvati, da mora proči nekažnjeno?

PS: on ne vjeruje kladionici pa zbog toga ide prevariti kladionicu, i onda kad ga skuže, on je nedužan u cijeloj priči?

00

6

Re: bet365/ipoker zaplijenio lovu

Ne kužim  šta imaju zaplijenit ilovu? Neka zblokiraju račune, banaju igrače, ali oteti novac?
Koja je logička pozadina toga osim da žele maznut nečiju lovu na najlakši  mogući način?

To je čista otimačina i još jedan razlog zašto je online poker ogromna skemčuga.
Pa kladionice su mila majka za ovo...

00

7

Re: bet365/ipoker zaplijenio lovu

roba59 napisao:

Chip dumping oblik varanja u pokeru. Znači ti misliš da on može varati i kad ga se uhvati, da mora proči nekažnjeno?

PS: on ne vjeruje kladionici pa zbog toga ide prevariti kladionicu, i onda kad ga skuže, on je nedužan u cijeloj priči?

Varanje? Ko koga vara?
Mogu shvatiti da je nešto PROTIV PRAVILA, ali molim te definiraj mi tko je u toj transakciji prevaren?
Nitko nije oštećen.

Razumijem da to pravilo postoji zbog pranja love, zbog mogućnosti otimanja credentiala, raznoraznih malverzacija...
Ali ako im dokažeš da nisi radio malverzacije, da nisi znao da je to zabranjeno (tu jebiga apeliraš na dobru ćud) - kako je to varanje?

Tko je točno prevaren ili  oštećen?


Ne mogu uopće pojmiti gdje oni vade moralno pravo da nekome uzmu novce zato što je prekršio neko njihovo pravilo?
Ajde izbacit igrača iz mreže, ali uzet nešto što je njegovo?

Čekaj malo,  jebote. Ne može to samo tako. Odnosno ne bi smjelo, ali vidim da očito može.


--> PS: on ne vjeruje kladionici pa zbog toga ide prevariti kladionicu, i onda kad ga skuže, on je nedužan u cijeloj priči?

Kako je prevario kladionicu?
Pa nije da bi platio neku proviziju kladi pri isplati...

U čemu je točno problem?

Zadnji popravljao TVex (09-02-2013 15:29:08)

00

Re: bet365/ipoker zaplijenio lovu

To što nije htio poslat dokumente znači da se mogao kladiti a nema 18 god. Mogao je tako pokupiti više bonuseva koje kladionica nudi iako jednoj osobi pripada samo jedan bonus.

TVex napisao:

Razumijem da to pravilo postoji zbog pranja love, zbog mogućnosti otimanja credentiala, raznoraznih malverzacija...
Ali ako im dokažeš da nisi radio malverzacije, da nisi znao da je to zabranjeno (tu jebiga apeliraš na dobru ćud) - kako je to varanje?

Kak dokazati da nisi znao? Pa svatko će reči da nije znao.

TVex napisao:

Varanje? Ko koga vara?
Mogu shvatiti da je nešto PROTIV PRAVILA, ali molim te definiraj mi tko je u toj transakciji prevaren?
Nitko nije oštećen.

U toj situaciji možda nitko nije oštečen, ali mogao je biti, a da oni ne skuže. I zato se svako takvo pravilo strogo kažnjava.
Znači po tebi ako netko nekog pokuša prevariti i ne uspije mu, on nije kriv i ne treba snositi nikakve posljedice?
I BTW, imaš 240 postova na jednom poker forumu i neznaš da je chip dumping strogo zabranjen?

00

9

Re: bet365/ipoker zaplijenio lovu

Da, nisam znao. Linčujte me.

To što nije htio poslat dokumente znači da se mogao kladiti a nema 18 god. Mogao je tako pokupiti više bonuseva koje kladionica nudi iako jednoj osobi pripada samo jedan bonus.

Slažem se, ali ako je on to naknadno napravio, u čemu je problem?

Također razumijem da opravdanje "nisam znao" nije legitimno i pravnovaljano, kada netko prihvati uvjete korištenja pristaje na sve njihove odredbe. Međutim, ovo su drakonske kazne koje su moralno izuzetno upitne, posebno ako se čovjek prilično potrudi da dokaže da nije u pitanju nikakva prevara ili kriminalna djelatnost...

Zašto onda ne bi izašli ususret i barem te novce vratili tim prije jer u pravilima piše da MOGU uzeti novce kao krajnju instancu. Znači, nemoraju nužno.

Meni ovo više zvuči kao prilika da si netko osigura besplatno krstarenje Maldivima a da nije orao ni kopao.

Zadnji popravljao TVex (09-02-2013 15:41:42)

00

10

Re: bet365/ipoker zaplijenio lovu

Mislim, što da stave "u pravila korištenja" odredbu da u slučaju kršenja nekog pravila imaju pravo zaplijeniti ti imovinu, ženu i grupno je silovati?
Ako sam ja prihvatio tu odredbu, to znači da bi taj njihov postupak trebao bit zakonit? Mislim da to ne ide samo tako.

Otimanje tuđe imovine ne bi smjelo biti baš tako jednostavno, druga je stvar što je online poker i betting sfera pravno toliko loše regulirana gdje su end useri bez praktički ikakvih prava...  hmm

00