Tema: PT4 + speed poker

Pozdrav!
Za sada koristim PT3, koji ne prikazuje HUD kako treba na speed poker stolovima (ipoker).
Može li mi netko tko koristi PT4 sa sigurnošću reći da li prikazuje HUD ispravno na 4 speed stola?
Nešto sam čitao pred izlazak PT4 da se može imati HUD samo na 1 stolu, ako se upali drugi, već ne radi kako treba, a pošto ga imam u planu kupiti, želim biti siguran da će raditi ono za što mi treba.
Kako stoji sa ostalim speed varijantama (rush, blaze, fast forward)?
Zoom sam provjerio i radi kako treba.
Hvala!

00

2

Re: PT4 + speed poker

sorry šta upadam malo, al mene isto zanima općenito za speed poker na sobama, gdje radi koji hud

HEM radi na rushu i zoomu, ali na bwinu mi ne radi

pa ako neko ima kakvu informaciju za podijelit..

KOCKA!
00

Re: PT4 + speed poker

pt4 uglavnom radi na više speed (ipoker) stolova.

ponekad posve normalno, a ponekad trebaš stol po stol otvarat i bit malo strpljiv dok se ti HUD ne krene pokazivat na svima. ali mislim da mi se bolje ponaša HUD u zadnjih tjedan dana nego prije mjesec dana (bili su neki updejti, između ostalog je HUD za speed počeo bit supportan u normalnoj verziji, a ne samo beti).

za druge fast fold varijante ne znam.

00

Re: PT4 + speed poker

Hvala na odgovoru!
Još jedna stvar...na primjer: igram speed poker (zoom, rush, nebitno), vidim flop i foldam, a ostala 2 igrača nastavljaju, ja idem za novi stol. Da li, kada završi taj hand koji oni igraju, a ja sam foldao i napustio ga, HUD refresha statse do onog trenutka kada sam ja foldao i otišao ili izvlači iz history-a kompletan hand odigran do kraja i prema njemu refresha?
Nadam se da kužite što pitam...

00

Re: PT4 + speed poker

To meni nije bilo jasno na početku, kako hem zna kaj se dogodilo kasnije. Kad se završi hand, na komp ti se spremi cijeli HH i onda ga on importa.

00

Re: PT4 + speed poker

kratki odgovor: cijeli hand se importa nakon što se odigra.

zanimljiv slučaj je recimo kad ti foldaš 4 handa uzastopce jako brzo. HUD će za tebe pokazivat kao da si pritom 0 handova odigrao. tek kad se oni odigraju do kraja će ti se brojke osvježit. to je i očekivano ponašanje.

Zadnji popravljao DvijeNoge (14-02-2013 14:41:44)

00

Re: PT4 + speed poker

Hvala, sad je sve jasno...
Naime, imao sam na zoomu jednog frajera na 20-tak handova mislim da je igrao 86/75 (da, VPIP i PFR), pa mi nije bilo jasno da li imam zapravo sve njegove aktualne statse (i postflop) ili samo preflop.
Sad znam i zašto mi CPU-meter ode iznad 40% kad igram zoom, aaaha...ima posla za proc smile

00