Tema: Final table micro SnG 45man jaaako tight?

Poštovani igraci,grinderi,amateri,profesionalci,rekreativci...

Jedno pitanje veznao za final table , 7 igraca svi su ITM i naravno chip lider ima 20bb-a. E sad koliko se meni cini svi ti igraci su jako tight, igra se samo all in ili fold ,a gura se samo Ax i pocketi.

Sad mene zanima dali cekati tako neke jace karte ili pushati sa any2 i krasti blindove maximalno koliko mozemo?
Mislim kako se postaviti jer nikako da ugrabim 1 i 2 mjesto uvijek neki usrani dogadjaj.. ili me suzbije natkup ili igram previse loose ili se desi moj qq vs kk i takve stvari...
Nisam pametan kako da se vise postavim.. Ako ukradem 2-3 blinda odmah me se calla sa jako wide rangeom..
Ikakav savjet ili je to jednostavno luck s obzirom na velicinu blindova i kolicinu chipova?

01

Re: Final table micro SnG 45man jaaako tight?

wtf yikes
Daj malo pojasni pitanje, ovo je preopcenito... I sreca dugorocno nema veze sa 1. ili 2. mjestom.

00

Re: Final table micro SnG 45man jaaako tight?

Sve ovisi o poziciji, igracima i stack sizeu. Igraci na micro limitima uglavnom igraju dosta tight FT i ne callaju allinove korektno pa mozes bit jako loose u dosta situacija. Analiziraj handove u nekom ICM kalkulatoru pa vidi sta je profitabilno sta nije.

00

Re: Final table micro SnG 45man jaaako tight?

11331133 napisao:

wtf yikes
Daj malo pojasni pitanje, ovo je preopcenito... I sreca dugorocno nema veze sa 1. ili 2. mjestom.

Moje misljenje je da ima. Na SnG 45man kad udjete ITM prestaje igra i pocinje push ili fold. (barem sam ja tako dobio dojam)
Nebitno dali si CL jer i ako jesi imas cca 20bb i sa 2 izgubljena allina si out.


Sve ovisi o poziciji, igracima i stack sizeu. Igraci na micro limitima uglavnom igraju dosta tight FT i ne callaju allinove korektno pa mozes bit jako loose u dosta situacija. Analiziraj handove u nekom ICM kalkulatoru pa vidi sta je profitabilno sta nije.

Probavao sam vise varijanti. I nemogu odgonetnuti koja je dobitna. Ako dodjem kao CL ITM probao sam pushat cesto sa wide rangom i desi se da izgubim hand - dva i postanem short stack smile ispadnem 5-7 mjesto smile Dodjem ITM kao CL i igram jako tight ostane 3 igraca i ja naravno opet shorty sa 4-6BB jer sam odigrao eventualno 2 henda posto sam odlucio da cu ici tight.

Koliko sam shvatio potrebno je mijenjati taktiku i prilagodjavati se situacijama medjutim neide mi to bas od ruke.
Cak bi se usudio reci da doci ITM na micro 45man SnG nije veliki problem ako se igra ABC poker ali FT me neide nikako...

00

5

Re: Final table micro SnG 45man jaaako tight?

Znaci po tvome push/fold je cista sreca?  hmm

g0suboy napisao:

Koliko sam shvatio potrebno je mijenjati taktiku i prilagodjavati se situacijama medjutim neide mi to bas od ruke.
Cak bi se usudio reci da doci ITM na micro 45man SnG nije veliki problem ako se igra ABC poker ali FT me neide nikako...

Sam si opovrgnuo svoju tvrdnju - nauci se prilagoditi i to je to...

Zadnji popravljao Bile (14-02-2013 15:22:07)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Final table micro SnG 45man jaaako tight?

Odluci se prije nego upalis sljedeci sng: 1) da li zelis zavrsiti itm ili 2) da li zelis ici na 1. ili 2. mjesto
Kad napravis tu odluku bit ce ti lakse igrati, gurat ces na bubbleu all inove, neces foldati i nece te zanimati 5. mjesto.

00